Despots un tirāns. Histēriķe un neirotiķe.

Esot attiecībās, kas tevi dara nelaimīgu, bieži vien pazūd cilvēks, bet akcents tiek likts uz attiecībām, sajūtām kā jūties kopā ar viņu. Jo sliktāk iet, jo tas otrs iegūst aizvien šausminošākas aprises. Despots un tirāns. Histēriķe un neirotiķe. Sliņķis un skopulis. Egoiste un zāģētāja. Viens normāls un sakarīgs cilvēks pilnībā samaitājas attiecībās, kurās tu otru kaitini un krīti viņam uz nerviem. Neviens tā negrib justies, bet pat ļoti saņemoties, vilšanās izlaužas un rada konfliktu uz līdzenas vietas.
Tu nodomā, ka no šodienas centīšos vairs neaizrādīt, neko neteikt, nedusmoties, bet tas ir tikai līdz pirmajam brīdim. Un tad tu dusmojies uz sevi, uz otru, attiecībām kopumā un skumsti par piedzīvoto neizdošanos.
Kur rodas tik nežēlīgs naids, dusmas un aizvainojums pret cilvēku, kurš kādreiz bijis ilgu, cerību objekts, laimes nesējs. Vērojot pārus konsultācijās, es secinu, ka divu nesaderīgu cilvēku starpā nekad nav mīlestības. Ir pieķeršanās, uzburts iluzors cilvēka tēls, kurš sabrūk pret sadzīvi, ikdienu, nedara iztēloto, nerunā par to, ko gribētos dzirdēt, vienmēr kaut ko aizrāda, ir neapmierināts un ar savu klātbūtni liek tev saspringt.
Brīdī, kad ir jāšķiras, uzvirmo ilgi aizturētā vilšanās sajūta, dusmas pašam uz sevi par nepareizās izvēles izdarīšu – kā tas varēja notikt ar mani? Kāpēc man nesanāca attiecības?
Nevis skumjas par mīļotā zaudēšanu, bet aizvainotā un sagrautā pašcieņa, lepnums, pašvērtējums. Jā, arī skumjas par iztērēto laiku, par cenšanos un pielāgošanos, par noklusēšanu, par piekāpšanos, kas nav nesusi nekādus uzlabojumus attiecībās.
Cieņpilni izšķirties ir iespējams, bet tikai tad, ja izproti, ka šajās attiecībās neviens nebija vainīgs, vienkārši šī bija sprādzienbīstama kombinācija. To palīdz saprast socionika.
Ir cilvēku tipi, kam “ietrīties” nesaderīgās attiecībās ir gandrīz vai neizbēgami. Par to nav ko dusmoties, bet to ir svarīgi pašam par sevi zināt, lai aiztaupītu gadiem garas ciešanas.
Nu, nevaram mēs ilgstoši labi justies attiecībās ar jebkuru cilvēku, kas iepaticies. Pret dabu iet nav prāta darbs.
Izvēlies tipu, ko daba tev jau paredzējusi ilgstošām, mīļām, harmoniskām un atslābinošām attiecībām. #socionika #cilvēkutipi #laimīgaidzīvei #nesader #saderība #saskaņa #kopdzīve #šķiršanās #pāris #naids
Patika? Padalies ar citiem:
  •  
  •  
Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com