Kā vēl sevi izzināt, iepazīt un dzīvot labāk

Pirms vairākiem gadiem, kad es tikko sāku citiem stāstīt par socioniku, mana draudzene, aizstāvot savu pasaules redzējumu, teica, ka katram ir sava saulainā taciņa uz laimes un saules pielieto pļaviņu. Tas lika aizdomāties, ka visiem neder viena recepte un ne visi ir gatavi pieņemt tieši socioniku par savu dzīves filozofiju tieši šajā savas dzīves posmā.

Pasaulē tiešām ir neskaitāmi daudz sevis izzināšanas un harmonijas iegūšanas veidu. Arī es pati, pirms nonācu līdz socionikai, izmēģināju ļoti daudzas mācības. Atšķirīgos dzīves posmos, ar atšķirīgu pieredzi, dvēseles stāvokli un vēlmēm, ir ļoti dažādi “īstie vārdi”, kas dod “īstās atbildes” tieši šim brīdim. Tāpēc tiem, kas pašreiz vēl nav nobrieduši iedziļināties tipu zināšanās, piedāvāju dažādas alternatīvas iespējas, kas pašreiz pieejamas Latvijā.

Pavasara studija un Inese Prisjolkova – pozitīvās domāšanas centrs

Eneagramma – mācība par dažādām deviņām iekšējām motivācijām, kuras vada mūsu dzīvi.

Eņģeļu kārtis – palīdz viegli un droši kontaktēties ar Debesīm. Tās dod iespēju labāk sadzirdēt zīmes, padomus, kurus mums ar mīlestību sūta mūsu Sargeņģeļi, Eņģeļi un Svētie.

Sevis apzināšanās skola – nodarbojās ar dzīves kvalitātes paaugstināšanu tiem, kuri to vēlās, piedāvājot pēdējās augstākās psihotehnoloģijas.

Astroloģija

Staigāšana pa oglēm – personisko negatīvo pārliecību sagrūšana, kas agrāk atturēja no kustības uz augstākiem mērķiem un panākumiem dažādās dzīves jomā.

Ragaciema Agnese – izmantojot dabas dotu gaišredzību redz auras, lasa cilvēka zemapziņas un virsapziņas informāciju, komunicē ar cilvēka sargeņģeļiem.

Baltā studija – numeroloģija, Taro kārtis, ezotērika, rūnas, hiromantija, vēdiskā astroloģija, šamanis.

Nora de Gold – kabala, astrolevitācija, kundalīnī, mudras, reiki, tantra, pirtslietas utml.

Neirolingvistiskā programmēšana – zinību joma, kas pēta cilvēku subjektīvo pieredzi, nodarbojas ar tās aprakstošās valodas izveidošanu, skaidro pieredzes mehānismus un to modelēšanas veidus, lai pilnveidotu un nodotu atklātos modeļus citiem cilvēkiem.

Metaprogrammas – iekšējas programmas, kuras nosaka veidu, kā mēs uztveram informāciju, grupējam to un pielietojam. Metaprogrammas nosaka to, kādu informāciju mēs sevī ielaižam un to, kādu izlaižam, kā arī to, no kura skatu punkta raugāmies uz jautājumu.

Sokrata tautskola – sniedz cilvēkiem zināšanas un praktiskas iemaņas, lai veidotu veselīgas, harmoniskas savstarpējās attiecības, veicinātu garīguma izaugsmi neatkarīgi no katra cilvēka sociālās pozīcijas, piederības dažādām grupām, ideoloģijas un no cilvēka uzskatu, vērtību un normu sistēmas.

Holotropā elpošana – aktivizē bezapziņu, atbrīvo enerģiju, kas ir iesprostota emocionālajos un psihosomatiskajos simptomos, kā arī transformē šos simptomus pārdzīvojumu plūsmā.

Seno zināšanu centrs Sidrabvējš – vējš, kurš vieno ar seno baltu sakrālajām zināšanām.

Helingera metode – visā pasaulē atzīta īstermiņa un ļoti iedarbīgas terapijas metode. Tā ļauj atklāt problēmiskās vietas ģimenēs, organizācijās, grupās, ļaudīs.

Pašvērtējošā konsultēšana – brīvprātīgs sadarbības process starp konsultantu un klientu, kura gaitā tiek risinātas kādas klienta grūtības.

Personīgās meistarības trenere – kā sajust sievišķo enerģiju sevī;  kā sakārtot un uzturēt labas attiecības ģimenē, ar vecākiem, ar kolēģiem, un līdzcilvēkiem.

Savstarpējo attiecību trenere, astroloģe – par zināšanām, kuras vienmēr bijušas līdzās. Vēdas, astroloģija, transpersonālā psiholoģija.

Koučings – konkrēts cilvēka mērķis nākotnē un soļi līdz tā sasniegšanai tagadnē.

Dalies komentāros ar kādu šeit piemirstu, bet Tev zināmu metodi, lai varu papildināt šo sarakstu.

 

 

Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com
1 Komentārs
  • Vallija
    Publicēts 13:53h, 21 Jūlijs Reply

    pats vērtīgākais no nosauktā ir socionika…viss pārējais ir tikai galvas jaukšanai…

Pievienot komentāru