Kas notiek socionikas semināros? FOTO

Es zinu, ka arī Tu jau labu laiku apsver domu mācīties socioniku, lai to tā pa īstam sāktu pielietot dzīvē.

Lai Tu varētu iepazīties un veidot attiecības ar cilvēkiem, kas Tevi papildina, iedvesmo un ir sajūsmā par Tevi tieši tādu, kāds esi.

Lai Tu viņus atpazītu starp daudziem citiem.

Lai noskaidrotu, kas ir Tavas harmoniskās dzīves pamatā, atrastu savu vietu dzīvē un atmestu nepamatotas ambīcijas.

Lai saņemtos pozitīvām pārmaiņām.

Lai vairs nevainotu sevi par neveiksmēm attiecībās.

Lai augtu, pilnveidotos un attīstītos.

Lai darbs sniegtu piepildījumu….

Iespējams, vienīgais, kas Tevi attur, ir neziņa par to, kā tas notiek, kas ir tie citi cilvēki, kas jau ir apguvuši socionikas pamatus, kāpēc viņi to dara, ko iegūst, vai tas ir grūti, kāda ir gaisotne, vai ir daudz teorijas….

Tāpēc šeit būs ieskats dažādos semināros, kas šogad notikuši dažādās vietās, formātos, kolektīvos.

 • Ģimeniski draudzīga grupiņa socioniku apgūst Siguldā. Tur salonā “Ēra” ir mājīgas, gaišas telpas un silta atmosfēra, lai darba dienu vakaros un brīvdienās pulcētos uz sarunām par sociotipu iezīmēm, uzvedību, runas stilu. Labākai izpratnei mēs vienmēr skatāmies video piemērus, tos apspriežam, dalāmies katrs savā pieredzē, novērojumos. Jaukie saimnieki vienmēr parūpējas par uzkodiņām. Tā 3 stundas paskrien nemanot un vienmēr ir par maz, tāpēc sarunas bieži ievelkas līdz dziļam vakaram.

Ja arī Tu esi Siguldā vai tās apkārtnē un vēlies tur mācīties, sazinies ar Sandru pa telefonu 25525698 vai raksti era@salonsera.lv

 • Mandegās, Skultes pagastmājā, mitinās uzņēmīgi būvnieki, ka ļoti grib strādāt labāk un pelnīt vairāk. Tāpēc mācās socioniku. Jā, iespējams, telpas no malas izskatās nedaudz neierasti, bet tici, ka tas aizmirstās tad, kad katrs šis nopietnais kungs dalās savā pieredzes stāstā, apstiprinot, ka socionika beidzot pilnībā izskaidro viņa ikdienas raizes darbā, stresa cēloņus, attieksmei pret pienākumiem. Tā mēs tiekamies katru otro nedēļu un soli pa solim noskaidrojam, ar kādiem tipiem uzņēmuma komanda ir papildināma, lai pietuvotos uzliktajiem mērķiem; kuri darbinieki jāpārsēdina  citā kabinetā, lai mazinātu stresa līmeni; kuru no komandas deleģēt sarunām ar klientiem un sadarbības partneriem, lai kā ar nazi nogrieztu neauglīgus projektus.

Šādi var mācīties ikviens uzņēmums, jo es braucu pie klientiem visā Latvijā. Mēs sarunājam mācību grafiku, kas netraucē darba procesam. Parasti tās ir piektdienas, kad ir vairāk laika pievērsties pilnveidei. Uzņēmumā mācās 6-12 cilvēki, lai katram būtu iespēja pievērsties individuāli  un vienlaikus iespēja vērot un labāk iepazīt dažādus sociotipus.

Ja Tevi interesē šāds mācību modelis, zvani man pa telefonu 29189789 vai raksti uz epastu info@cilvekutipi.lv

 • Pedagogi vasarā pilnveidojas izbraukuma seminārā “Valguma pasaulē”. No vienas puses grezni romantiska vide ir iedvesmojoša, tomēr tā paliek otrajā plānā, kad ikviens dalībnieks sāk analizēt sevi un godīgi atbildēt uz jautājumiem, kas līdz šim aplūkoti ar citām acīm. Arī saliedētajam kolektīvam tagad atrasta veiksmīgās sadarbības formula – saderīgi tipi. Tas ikdienas darbu skolas administrācijā padara vieglu un patīkamu. Seminārā skaidroju arī dažādos informācijas uztveres veidus bērniem, ekstravertos tipus pārsēdinājām uz pēdējiem soliem, bet introvertos bērnus vienojāmies mācīt pirmajos solos, lai veidotos ciešāks kontakts ar pedagogu.

Šādu semināru ieskatam socionikā ir iespējams noorganizēt jebkurā skolā vai bērnudārzā. Ļoti noderīga šī tikšanās ir arī 9. un 12.klašu skolēniem, kad jāizdara atbildīgā izvēle par to, kur mācīties tālāk.

 • Vieslekcijās “Pavasara studijā” akcents likts uz personīgo dzīvi – attiecībām ģimenē un karjeras izvēli, personīgo izaugsmi, harmonisku dzīvi un saskaņu. Socioniku apgūstam rotaļājoties, pļāpājot un vērojot daudz bildes. Dalībnieki atklāti dalās savā pieredzē, stāsta par ikdienas situācijām ģimenē un iegūst tām izskaidrojumus no socionikas skatu punktu. Biežākais jautājums šajās grupās ir “kas viņš par tipu?”:) , jo uz karstām pēdām gribas tikt skaidrībā – derēs vai nederēs attiecībām. Tomēr es iesaku nesteigties, bet visu apgūt pamazām.

Par socionikas semināriem “Pavasara studijā” interesējies pie Artas, rakstot uz pavasarastudija@gmail.com

 • Dažādas darbinieku organizācijas vai vienkārši entuziastu grupiņas ielūdz mani pie sevis, lai atbrīvotos no ikdienas rutīnas  – tas ir laiks, kad palutināt sevi ar svaigu un cerīgu skatu uz dzīvi. Tās ir pāris stundas dienas izskaņā, kad sanākt kopā, paraudzīties ar svaigu aci uz kolēģi, kopā pasmieties par savām un citu “dīvainībām” un dažkārt arī godīgi atzīties, ka darbs patiesībā riebjas, un tagad vismaz ir skaidrs, kāpēc tas tā.
 • Protams, ir arī pavisam formālas mācības, kad tipus iepazīst, piemēram, topošie personāla speciālisti. Tad ir uzsvars uz darba intervijām, jautājumiem, kas uzdodami pretendentiem, lai noskaidrotu viņu sociotipus. Un, lai nostiprinātu teorētiskās zināšanas, tās tiek uzreiz pielietotas intervijās. Par eksperimenta trusīšiem semināru dalībnieki atved sev līdzi draugus vai kolēģus.
 • Un tad ir cilvēki, kas par dažādiem sociotipiem grib zināt PILNĪGI VISU, maksimāli personīgi, detalizēti, atklāti un vienkārši. Tā sapulcējas grupiņa, kas viens otram patīk un kam vienam no otra nav ko slēpt. Un tad es arī stāstu visu, ko zinu, neko neslēpju. Reizēm pētām tipu psihes dziļumus, citā reizē runājam par seksu, tad pievēršamies valodas analīzei, ārējam izskatam, trūkumiem un talantiem. Mielojamies, pļāpājam, iedvesmojamies.

Lai tādas sarunas noorganizētu arī Tavā dārzā, raksti man uz info@cilvekutipi.lv

 • Bez šeit attēlotā vēl ir arī mācības Skype grupā tiem, kas ārvalstīs vai tālu no Rīgas, vai vienkārši tā patīk:). Tā ir  3-5 cilvēku grupiņa, kas viens otru dzird, vēro prezentāciju, uzdod savus jautājumus un iesaistās diskusijās, dalās pieredzē, raksta pasakas sevis iepazīšanai un analīzei.
 • Individuāli vai nelielās grupās notiek arī mācības krievu valodā pie klientiem mājās.

Redzi, cik daudz visādu variantu kā tas var notikt! Viss ir vienkārši, aizraujoši un pieejami.

Izvēlies savu variantu un tiekamies jau pavisam drīz nodarbībās.:)

 

Patika? Padalies ar citiem:
 •  
 •  
Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com