Pārdošanas konference "Grand sales"

Novembra sākumā biju ielūgta uzstāties pārdošanas konferencē “Grand sales”, kurā pulcējās divi simti pārdošanas ekspertu, uzņēmēju un vadītāju.
Savā prezentācijā es atgādināju slavenā Alfrēda Nobela citātu : “Būt apmierinātam – tā ir vienīgā reālā bagātība”.
Šis ir vadmotīvs ikviena cilvēka laimīgai dzīvei un veiksmīgai karjerai. Būt apmierinātam ar to, ko tu dari, būt profesionālim savā lietā, ar patiesu aizrautību darīt savu darbu, vēlēties tajā pilnveidoties. Tomēr – kā atrast to jomu, kas tieši man der? Vai arī – kā man atrast to cilvēku, kurš vislabāk tiks galā ar darba pienākumiem?
Procesi dabā mums liekas tik pašsaprotami – no kokiem sulas tek pavasarī un neviens nestreso par to, ka drēgnajā novembrī nevaram nodzerties svaigas bērzu sulas, jo… tas vienkārši nav iespējams, dabā tā iekārtots. Tomēr no cilvēkiem gaidām arī to, kam viņi nav radīti. Liekas, ja reiz visiem ir viena galva uz pleciem, divas rokas un kājas, tad visiem ir jāspēj izdarīt jebkas.
Tomēr arī cilvēku spēju un talantu sakarā dabai ir savi plāni. Daba nav radījusi supermeni, kas spēj būt teicams jebkurā profesijā vai nodarbē. Daba katram no mums ir iedalījusi (uzticējusi) noteiktu uzdevumu klāstu, kurā katram no mums ir iespēja spīdēt, kļūt par pieprasītu speciālistu, uz darbu iet ar prieku, labi nopelnīt. Bet to var ar vienu nosacījumu – ir jāzina savs sociotips un atbilstoši tam jāizvēlas piemērots karjeras virziens.
Tāpat arī biznesa partnera izvēle ir kā loterija.
Kamēr viss notiek kā pa diedziņu, nevienu neinteresē, kas tajā cilvēkā tik īpašs un kāpēc mums ir tik laba sadarbība, kā man izdevās no visiem izvēlēties īsto…
Kad kāds biznesa partneris sāk nepildīt savas saistības, viņš kļūst par tavu galveno problēmu!
Zinātne jau sen ir atrisinājusi šos jautājumus un tas, ko tu uzskatīji par problēmu jau sen vairs nav problēma.
Ja nu tevi ir skārusi kāda no šīm ikdienišķajām nelaimēm:

  • pārdošanas komanda nepārdod un nenopelna tik, cik gribētos
  • boss apsola bonusus un algas pieaugumu, bet tas netiek pildīts
  • rēķini netiek apmaksāti laikā
  • preci piegādā bojātā iepakojumā un par to pat neatvainojas
  • klients ir apgrūtinājums darbiniekam
  • nekopta āriene
  • vadītājam jāvelta daudz laika un resursu darbinieka apmācīšanai
  • daudz laika jāpavada strīdos vai risinot pārpratumus

tad zini, ka visa problēma ir nepiemēroti tipi! Bet par to, kā atrast īstos, piemērotos tipus, atklāj socionika. Savukārt tipus intervijās atpazīt un izskaitļot varu palīdzēt es. Nekautrējies, droši jautā par to, kā tieši tas notiek. Kontakti ir te. 

Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com
Nav komentāru

Pievienot komentāru