Socionikas kursi – pirmais līmenis pabeigts!

6.novembrī savu pirmo socionikas zināšanu līmeni pabeidza 15 interesentu un praktiķu grupa. Šajā kursā mēs kopā apguvām socionikas pamatus, tās pašu bāzi – 4 pamata dihatomijas (iezīmju pretstatus), kas saucas “introversija – ekstraversija”, “loģika – ētika”, “intuīcija – sensorika”, “racionalitāte un iracionalitāte”. Šis zināšanu apjoms ir pietiekams, lai virspusēji izzinātu sevi un tuvākos, lai izprastu socionikas pielietojumu attiecību veidošanā un vairotu iecietību vienam pret otru.

Grupas dalībniekiem bija iespēja vērot un labāk iepazīt klātienē dažādus tipus, dalīties ar savu pasaules redzējumu, paust savu nostāju, iedraudzēties un pat izveidot ciešas un sirsnīgas savstarpējās attiecības. Tīri nejaušības pēc šajā grupā bija vairāki savstarpēji saderīgi tipi, kas lieliski dzīvē pārliecinājās par papildinošu attiecību komfortu, vieglu saprašanos un kopīgām interesēm.

Katra dalībnieka sākotnējais mērķis piedalīties šajā kursā bija atšķirīgs – izzināt sevi, atrast sev piemērotu profesiju, sakārtot attiecības ar tuviniekiem, veltīt laiku sev, atrast savu otro pusīti, sakārtot biznesu, sadraudzēties. Tomēr labāk izzinot un izprotot socionikas iespējas, visi atzina, ka laimīga, harmoniska dzīve – saskanīgas, mīļas attiecības un piemērota nodarbošanās – ir labākais un augstākais, pēc kā katrs no mums var tiekties. Un socionika ir labs instruments, lai ātrāk sasniegtu šo mērķi.

Šoreiz gan izlaidums bija bez tortes, jo lielāka daļa izlēma turpināt mācības tālāk nākamā līmeņa kursā . Torti ēdīsim jau vēl gudrāki!:)

Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com
Nav komentāru

Pievienot komentāru