Jautājumi par tipu savstarpējām attiecībām. VIDEO

Vebināra ieraksts. Šajā reizē atbildēju uz šādiem jūsu iesūtītajiem jautājumiem:

1. Ja ir darba attiecību modelis (Napoleone-Hakslijs) – Tava interpretacija- cik vērts ir censties?

2. Jeseņina sieviete un Dostojevska vīrietis /šķietami līdzīgie/ – cik reālas ilgstošas ģimenes attiecības un kas jāievēro tajās, lai izdotos?

3. Bet kā ar simpātijām, iepatikšanos, kaisli pret pretējo dzimumu? Cik tam jāpievērš, nav jāpievērš uzmanība?

4. Kad sāksies nākamā A līmeņa grupa?

5. No šī izriet, ka mirāža ir nosacīti labvēlīgāka par aktivizāciju?

6. Man sieva ir mans ideālais partneris (Dimā), es esmu Dons Kihots. Jautājums, ko mums darīt, ja mēs ļoti bieži strīdamies? Tipus noteicām pēc testa mājaslapā.

7. Kāda profesija ir piemērotākā Džekam (sievietei)? Esmu ekstraverta, bet man ļoti patīk un ir svarīgi daudz laika pavadīt vienatnē. Lai arī esmu ekstraverta, nepatīk cilvēkos. Mans ikdienas darbs ir saistīts ar reklāmu, bet mani tas nogudrina. Man vispār ātri viss apnīk.
Vai ir normāli ka es kā Džeka esmu diezgan pesimiste. Man liekas šis tips tomēr ir optimistisks, bet ja tā, vai tas nozīmē ka man vienkārši tas jāprakstizē un būs ok?

8. Mans draugs ir džeks pēc tipa un skaitās ka viņam ir uzņēmēja pieeja, bet viņš ir tāds pa gaisu ar lieliem vēzieniem, palaiž garām sīkumus un pat ari svarīgas lietas. Tad man jautājums ir kā lai viņam dodu noticēt ka viņš varētu būt labs biznesmenis? Viņš palaiž garām dažādas svarīgas lietas lai gan par biznesu viņš sapņo jau sen.

9. Kā iemācities atcerēties krievu lapās bieži lietotos tipu nosaukumu saisinājums ILI, ESE utt.? Noteikti jābūt kādai loģiskai sistēmai, kas palidzētu uzreiz sasaistit šos burtus ar mums pierastajiem Balzakiem un Igo.

Patika? Padalies ar citiem:
  •  
  •  
Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com