Socionika personāla atlasē un ideālas komandas veidošanai

Labs veids kā iepazīt un sākt izmantot socionikas metodes darbā ar personālu ir iepazīšanās seminārs pie jums uzņēmumā. Tā kā metode ir jauna, tad, protams, vispirms tā ir jāiepazīst gan sarunās, gan arī praktiskā darbā.

Trāpīgi piemēri un uzskatāmi uzdevumi ātri atklāj cilvēku patieso dabu, viņu atšķirības, spējas un zonas, kurās labāk sevi pat nemēģināt.

Pat tikai viens šāds seminārs jau uzlabo mikroklimatu kolektīvā, jo kolēģi sāk viens uz otru skatīties ar pavisam citu izpratni. Ir pārsteidzoši atklāt cilvēku pasaules redzējumu, uzzināt, ka katra cilvēka spējas ir paredzētas ļoti konkrētam darbības virzienam, un tieši šajās jomās cilvēku var saukt par ekspertu jau no dzimšanas.

Zinot un pielietojot šos talantus, katrs cilvēks ar lielāko prieku un atdevi strādā darbu, kas viņam der kā uzliets. Dažreiz ir vajadzīga pavisam neliela iedrošināšana un katra komandas spēlētāja talantu izcelšana, lai viss kolektīvs sāktu strādāt kā nevainojams mehānisms.

Spēja saredzēt katra cilvēka talantu ir zelta atslēdziņa uzņēmēja rokās. Īstais cilvēks, īstajā vietā, saņemot vistrāpīgāko uzslavu ir gatavs gāzt kalnus savā profesijā un priecēt savu darba devēju ar lieliskiem darba rezultātiem.

Risinājumi ir tuvāk, nekā jums likās!

Patika? Padalies ar citiem:
  •  
  •  
Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com