Saskaņa darba kolektīvā – socionika iedod risinājumu

Socionikas semināri ir ļoti noderīgi darba kolektīviem, lai kolēģi ar citām acīm apskatītos viens uz otru un katrs pats uz sevi.

Šī tikšanās bija īpaša ar to, ka daudzi tikai dažu stundu laikā saņēma atbildes uz jautājumiem, kas viņus bija nodarbinājuši gadiem. Cilvēki bieži sevi nomoka ar neizpratni un neziņu par to, kā un kāpēc būtu jaizvēlās sava profesija. Daudzi darbā jūtas slikti, bet neredz izeju no situācijas, jo vairs jau neesot tie gadi kaut ko mainīt… Citiem raizes sagādā attiecības ar kolēģiem un savas vietas atrašana kolektīvā. Ir tik daudz iedomu un nepamatotu fantāziju par citu cilvēku spējām, tās rada nedrošību par sevi un pārlieku augstu kolēģu novērtējumu. Skaidra izpratne par tipa spējām iedod atvieglojumu, tāpat kā spēja veikalā atšķirt bumbieri no sīpola, lai nav jāpiedzīvo dziļa vilšanās.

Pēc semināra mēs vēl ilgi nevarējām izklīst, jo katram bija kāda apskaidrība, kurā viņš vēlējās padalīties. Bija milzu gandarījums redzēt, ka satikšanās notikusi īstajā laikā.

Un arī man pašai – absolūta svētlaime, prieks un gandarījums… Esmu aizkustināta. Kad sadzird un ieklausās. Paldies, mīļie, par silto uzņemšanu, patiesu ieinteresētību un novērtējumu!

Patika? Padalies ar citiem:
  •  
  •  
Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com