Mani 10 gadi socionikā. Kāpēc es to daru.

💥Šomēnes paliek 10 gadi, kopš es uzzināju, ka eksistē SOCIONIKA. Tas notika visai banāli, kad iepazīšanās portālā kāds vīrietis lika man noskaidrot savu tipu, citādi uz randiņu ar mani neiešot…
👁Tā es atklāju sociotipus un sevi tajā skaitā. Mani pārsteidza tas, ka tik vienreizējs cilvēks, par kādu es sevi uzskatīju, ir jau pilnībā atklāts, izprasts, izanalizēts un aprakstīts.
👩‍💻sevis iepazīšanā un analīzē ar socionikas metodēm es pavadīju pāris gadiņus, jo tas man tiešām deva atbildes uz daudziem līdz tam mokošiem jautājumiem. Pasaule un mana loma tajā ieguva pavisam konkrētas formas, es pārstāju brīnīties un sāku ar jaunām acīm skatīties uz cilvēkiem, sevi un savstarpējām attiecībām. Mana dzīve izmainījās radikāli- sākot ar izskatu un nodarbošanos, beidzot ar dzīvesstilu un attieksmi pret dzīvošanu.
🤫ar laiku sapratu, ka līdzīgos sevis un saderīgu attiecību meklējumos ir arī citi cilvēki un sāku savās zināšanās dalīties. Tagad tas ir mans dzīvesveids, hobijs, darbs, kas nes lielu gandarījumu par iespēju palīdzēt.
P.s. un tas tipa testētājs jau 10 gadus ir man otra pusīte – draugs, atbalstītājs, iedrošinātājs, ceļabiedrs un vīrs vienā personā!🥰 .

Patika? Padalies ar citiem:
  •  
  •  
Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com