Vebināru cikls “Noskaidro tipu!”

Ielūdzu Tevi no jebkuras vietas pasaulē piedalīties vissvarīgākajā vebinārā par sevis atklāšanu, pieņemšanu un iepazīšanu vietnē Facebook.com
Esmu sagatavojusi Tev 3 vebināru ciklu. Tajā iepazīsi sevi un cilvēkus apkārt, lai turpmāk varētu izvēlēties sev piemērotu nodarbošanos un veidot patiešām siltas attiecības ar tuviem cilvēkiem – mīļoto, radiem, kolēģiem…
Pirmajā vebinārā 6.maijā sāksim ar pašiem pamatiem – sevis iepazīšanu, analīzi un SAVA SOCIOTIPA NOTEIKŠANU. Iespējams, atklāsies, ka tas nemaz nav tik viegli un vienkārši, kā likās sākotnēji. Tieši tāpēc vebināra ieraksts būs pieejams slēgtajā grupā līdz jūnija beigām un to varēs skatīties tik reižu, cik vien būs nepieciešams un a tik garām pauzēm, cik vien vajadzēs, lai varētu visu apdomāt, atcerēties un izdarīt secinājumus.
Ar vienkāršiem un ikdienišķiem piemēriem un situāciju skaidrojumiem es stāstīšu, kā dažādas iezīmes izpaužas ikdienā – uzvedībā, valodā, rīcībā, darbos. Domāju, ka daudz kas paliks skaidrāks gan par sevi pašu, gan citiem. Tas būs vērtīgi, interesanti, patiesi un pilnībā par dzīvi!
Vebinārs būs vērtīgs arī tiem, kas savu tipu jau noskaidrojuši, bet vēlas to noskaidrot sev svarīgajiem cilvēkiem – bērniem, vecākiem, otrai pusītei, priekšniekiem, padotajiem, draugiem un kolēģiem. Arī to var izdarīt bez šo cilvēku iesaistes.
Izskaidrošu arī, ko tālāk darīt ar iegūto tipu, kā veidot karjeru un attiecības.
Tiešraides laikā būs iespēja uzdot arī savus jautājumus.
Otrais vebinārs notiks 20.maijā un tajā es stāstīšu par konrētiem 8 tipiem, viņu talantiem, lomu sabiedrībā, ko viņi var izdarīt, ko labāk negaidīt un kā ar šiem tipiem veidot attiecības, viņu seksualitāti un humora izjūtu.
Trešais vebinārs būs 27.maijā tajā turpināsim iepazīt pārējos 8 tipus, viņu talantus, lomu sabiedrībā, ko viņi var izdarīt, ko labāk negaidīt un kā ar šiem tipiem veidot attiecības, viņu seksualitāti un humora izjūtu.
Visi trīs vebināri būs skatāmi slēgtā grupā, kurā pieeja būs iespējama pēc dalības maksas veikšanas. Dalības maksa dod iespēju piedalīties tiešraidē vai noskatīties vebināru ierakstā, komentēt, uzdot jautājumus, draudzēties un neierobežotu skaitu reižu skatīties vebināra ierakstus.
Viena vebināra dalības maksa ir 15 eiro.
3 vebināru cikls – 45 eiro.
Piesakies vebināriem, aizpildot šo anketu https://ej.uz/noskaidrotipu

Patika? Padalies ar citiem:
  •  
  •  
Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com