Ir viegli atrast cilvēku attiecībām

🍒Nodibināt attiecības ar skaistu vai seksuāli pievilcīgu cilvēku ir viegli.
👫Dzirksteles uzšķīlās un mīlestība ir klāt. Visbiežāk iedomāta. Kas tik viegli atnācis, iespējams vēlāk liks smagi strādāt.
Puiši un meitenes, vīri un sievas pēc laika atklāj, ka iecerētais cilvēks ir nevīžīgs vai slinks, pārlieku uzmācīgs vai emocionāls, sekls vai pārgudrs, nevadāms vai vieglprātīgs.
🤔Sākumā liekas, ka rādās, varbūt kaut kas ir ne tā saprasts. Tad katrs sāk meklēt vainu sevī🤒🤕, tad otrā, pēc tam vairs nešķiro apzīmējumus un abi viens otram saka, ko domā🤬. Tas sāp. Abiem. Un viņi kļūst kā eži – attālināti un dzēlīgi.
😻Tad kāds sāk meklēt risinājumu – mierinājumu citās attiecībās vai kādu padomdevēju attiecību uzlabošanai. Uz brīdi paliek labāk. Un tad atkal kāds kaut ko izdara nepareizi. Viss sākas no jauna.
🤱Tad pa starpu dzimst bērni, kas ir kā enkurs toksiskām attiecībām, garants, ka tās nekad nebeigsies.
🤦‍♀️Cilvēki norijas un nodzeras, zaudē pašcieņu un pašvērtējumu, tikai tāpēc, ka nejūtas mīlēti un vajadzīgi. Jo nezin, ka var arī savādāk.
❤️Nedaudz zināšanu un izpratnes var visu radikāli mainīt. ❤️Ir izeja no ciešanām un nesaskaņām, ir katram sava miera osta. Un tūkstošiem foršu cilvēku, ar kuriem veidot cieņpilnas un mīļas attiecības.
📍Pievienojies vebināram 6.maijā un sāc mainīt savu dzīvi https://ej.uz/noskaidrotipu
#socionika #cilvēkutipi #laimīgaidzīvei #mīlestība #attiecības#ģimene

Patika? Padalies ar citiem:
  •  
  •  
Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com