Nekautrējies gribēt labi justies attiecībās!

🍎Iedomājies, lielākoties vīrieši un sievietes nāk uz socionikas konsultāciju, it kā lai noskaidrotu savu tipu un sakārtotu savu biznesu vai karjeru.
🍎pārsteidzoši, ka savas neveiksmes vai vilšanās attiecībās reti kurš uzstāda par konsultācijas galveno mērķi, to piemin tikai garāmejot, ja nu atlikšot laiks…. Cilvēki kautrējas atzīties pat paši sev, ka attiecībās ir piedzīvots fiasko…💔 tas atklājas sarunas laikā.
🍒patiesībā tieši jūtu un attiecību joma ir tas, kas interesē un sāp visvairāk.
🍒kā gudri un veiksmīgi vīrieši, tā skaistas un pašpietiekamas sievietes patiesībā vēlās tikai vienu – mīlēt un būt mīlēti, saprasties, dalīties un būt kopā ar foršu cilvēku.
🍒un tas ir iespējams, jo šī vēlme ir pilnīgi dabiska, normāla un no dabas paredzēta. Un pasaulē IR cilvēks, kuram salūzusī sirds būs visa labā un skaistā iemiesojums.
🍒svarīgākais, ar ko jāsāk – atzīties sev pašam, kā tieši jūtos savās attiecībās, vai man ir labi. Un pēc šīs atklāsmes jau nāks arī risinājumi.
🍒nekautrējies gribēt labi justies attiecībās! To ir pelnījis ikviens!😘#laimīgaidzīvei #socionika #socionics #cilvēkutipi #attiecības #mīlestība#labi #laimīgi #laimīgikopā

Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com
Nav komentāru

Pievienot komentāru