Vai ar manu tipu vispār varu būt veiksmīgs?

🙄”Vai ar manu tipu vispār es varu būt veiksmīgs cilvēks?”
“Man ir tik daudz trūkumu un nepilnību, es nekad nesasniegšu savus mērķus…”
☝️No dabas mēs katrs esam piedzimuši ar savām īpašajām pasaules uztveres īpašībām un, līdz ar to, arī ar savu īpašo “instrumentu komplektu”, ko pielietojot varam ātri un bez piepūles sasniegt visu iecerēto.
☝️Nav tāda tipa, kam kaut kas būtu liegts. Vienīgi katram jāpielieto sava atšķirīga pieeja, kas tieši šī cilvēka rokās iegulst visprecīzāk.
🤥Visas pašpalīdzības grāmatas sludina vienu metodi, kas darbojas tās autora rokās. Tādu pielietojot, rezultāti būs redzami tikai retajam. Tā daudzi sevi bez pamata šausta un noraksta, jo ir izrādījies, ka zivs nespēj uzkāpt kokā un tāpēc ir pilnīgi stulba neveiksminiece😱🥵😰
😬Visbiežāk neveiksminiekos sevi noraksta iracionālie tipi – Jeseņins, Dimā, Balzaks, Gabēns, Donkihots, Hakslijs, Napoleons un Žukovs. Viņi sevī saskata disciplīnas trūkumu un pārdzīvo, ka ātri viss apnīk. Arī nospraustais mērķis kļūst mazsvarīgs, ja neizdodas to ātri sasniegt.
🤕Šiem tipiem nelīdz plānošana, darbu pierakstīšana un secīga rīcība. Nelīdz centieni sevi disciplinēt un motivēt ar tālu mērķi. Visi mēģinājumi to ieviest dzīvē un ievērot ilgtermiņā, beidzās ar atmešanu, vilšanos sevī, šaustīšanu un dažkārt pat depresiju. Cilvēks ir zaudējis ticību sev.
🤓Lai tā nenotiktu, jāiepazīst sevi un sava tipa īpašības, vienlaikus izvēloties metodes, kas der un labi strādā.
Iracionālajiem jāstrādā cikliski, ņemot vērā iedvesmas radītos kāpuma brīžus. Esot “uz viļņa”, iracionālis spēj gāzt kalnus, īsā laikā izdarot neiespējama apjoma darbus 🤩
Tāpēc iedvesmas gaidīšanas periodā jāsakārto visi sīkumi, kas vēlāk traucētu darīt lielās lietas.
🥇Būtisks motivators ir arī darba pabeigšanas termiņš. Iracionālim “dedlains” ir tas faktors, kas ierosinās aktivitāti, mobilizēs rīcībai.
💥Tāpēc noskaidro savu sociotipu un tā iezīmes, lai atrastu sev piemērotākos instrumentus pat pārdrošāko mērķu sasniegšanai.
#laimīgaidzīvei #socionika #cilvēkutipi #izaugsme #karjera #mērķi

Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com
Nav komentāru

Pievienot komentāru