Uz ko var pievērt acis attiecībās?

😌Uz ko var pievērt acis attiecībās?
Tas viss atkarīgs no pašvērtējuma un tā, ko no attiecībām gaidi.
Nezināšanas dēļ kāds spēj pieņemt gan krāpšanu, gan vienaldzību. Dažam tā liekas normāla attiecību sastāvdaļa. Ir ierasts būt neiecietīgiem, pārmest vai pieņemt kritiku, vilkt sadzīves vezumu vienam, justies nedroši vai attiecībās vienmēr just stresu.
💊Ja attiecībās nav saskaņas, nāksies pievērt acis uz visu, kas otrā kaitina, to, kas otram nepadodas. Kāds nespēs samierināties ar neiejūtību, citu tracinās liekais svars vai pumpa uz deguna. Kāds būs sašutis par mūžīgo bardaku mājās, bet citu tracinās piekasīšanās un pedantisms.
💊Jo uz vairāk lietām ir jāpiever acis, jo attiecības nesaderīgākas.
💘Patiesi mīļās un sirsnīgās attiecībās otrs patīk ar visu, kas vien viņam ir. Tu pat neredzi šī cilvēka trūkumus, jo pats mierīgi spēj ar to tikt galā, izdarīt, atrisināt, sakārtot. Abi viens otru papildina kā vārdos tā darbos, nosedz viens otra nepilnības, palīdz un atbalsta.
📍Manuprāt, pievērt acis ir vērts tikai tad, ja no tā ir kāds labums, ja tas uz kādu laiku ir izdevīgi, bet ilgtermiņā acu pievēršana vienmēr ir postoša. Tā ir samierināšanās, un visbiežāk šis upuris nav tā vērts.
📍Lai noskaidrotu saskanīgu attiecību priekšnoteikumus un izprastu, kā rodas berze un nesaskaņas nesaderīgās attiecībās, silti iesaku pievienoties vebināriem par attiecībām tipu starpā. Tad “upurēšanās” un acu pievēršana iegūs pavisam citas nokrāsas, būs trāpīgas tehnikas miermīlīgu attiecību radīšanai ilgtermiņā.
📍Piesakies vebināru ciklam https://ej.uz/tipuattiecibas
#laimīgaidzīvei #socionika #mīlestība #attiecības #vebinārs

Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com
Nav komentāru

Pievienot komentāru