Vai kopīgas intereses ir laimīgu attiecību priekšnoteikums?

sensenos laikos, kad es vēl biju jaunu attiecību meklējumos, pēc gudru padomdevēju ieteikuma es sastādīju sava sapņu vīrieša aprakstu.
Svarīgu sadaļu tajā aizņēma vīrieša intereses un hobiji, kuriem, protams, bija jāsakrīt ar manējiem.
🤷‍♀️godīgi sakot, man nemaz nebija nekādu hobiju, vienīgi intelektuālas nokrāsas intereses. Es daudz lasīju, interesējos par politiku, psiholoģiju, vienatnē dziedāju karaoki un daudz laika pavadīju mājās. Saprotams, ka biju sev ieplānojusi līdzīgu intelektuāli gudrām sarunām.
👏par laimi, nekas no sacerētā nepiepildījās, jo saskaņai un papildinājumam ilgstošās attiecībās mums vajag kaut ko pavisam citu – līdzsvarojošu pretstatu.
💞katram savas intereses patiesībā ir liels pluss attiecībās, jo ienes tajā jaunu pieredzi, raisa interesi vienam par otru un neļauj izšķīst attiecībās. Tad katrs ir ar kaut ko īpašs, pašpietiekams, jā, arī aizņemts un visa dzīve negriežas tikai ap vienu cilvēku.
🔅starp citu, arī socionikā jau sen ir izpētīts, ka cilvēkiem ir raksturīgi meklēt par partneri sev līdzīgu cilvēku, kas ilgtermiņā noved pie nesaskaņām. Loģiskie intuīti (pētnieki) ieinteresējas
par ētiskajiem intuītiem (humānisti), savukārt sensori loģiskos tipus (vadītājus) vairāk vilina sensori ētiskie tipi (sociāļi).
⚠️par šo un citiem būtiskiem attiecību mehānikas momentiem es stāstīšu jaunajā vebināru ciklā no 17. jūnija, piesakies https://ej.uz/tipuattiecibas
#laimīgaidzīvei #mīlestība #attiecības #tipuattiecības #socionika#cilvēkutipi

Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com
Nav komentāru

Pievienot komentāru