Saderīgs pāris – iedvesma un harmonija!

Saderīgu pāri, kas ir ilgi kopā, satikt nemaz nav tik viegli. Un ne jau tāpēc, ka viņu nav, bet tāpēc, ka šiem cilvēkiem kopā tāpat ir ļoti labi. Viņiem vienkārši ir ļoti interesanti vienam ar otru, savās ikdienas gaitās, sarunās, izklaidēs un sasniegumos, ka cita sabiedrība paliek otrajā plānā.
🔭Redz, tā es jau gadu cenšos satikt @dagniadagnia, kura kā izskatās man ir pilnīgi zudusi, jo ir satikusi SAVU cilvēku. Un patiesībā tas ir tik forši! Vienkārši noceļ no trases divus lieliskus cilvēkus, kas tagad bauda viens otra superīgumu.
🔎Tāpat gandrīz bez pēdām ir pazudis mans “gandrīz vai brālis” (kaut gan viņš par mani saka “gandrīz mamma” 😂) Jānis ar savu sirsnīgo Evelīnu. Tik vien redzu kā mīļās bildītēs no koncertiem, sacensībām, saulrietiem un romantiskām vakariņām divatā.
🔬Un par manu māsu @misinalaura es vispār nerunāšu – jau vairāk kā 15 gadus viņa ir kopā ar savu @misinsjanis, gan priekos, gan bēdās, gan kopīgos skrējienos ar abiem puikām, steidzīgajā ikdienā un jautrās svētku reizēs. Iedomājies, pa šiem gadiem man nekad ar māsu nav bijusi saruna par problēmām attiecībās, jo tādam pārim viss ir nieks, pat ja tādas gadās. Retajās tikšanās reizēs redzu viņus joprojām rokās sadevušos un ar mirdzošām acīm vienam otru uzlūkojot. Un tieši uz šo attiecībās būtu jātiecas ikvienam, kas tādas meklē.💌
🎉Un viņi jau nav vienīgie!
Daži savu īsto cilvēku satiek nejauši, bet citi apzināti meklē ar socionikas palīdzību. Nav lielas nozīmes tam, kā tas noticis, galvenais, ka tagad ir “ilgi un laimīgi”!
Saderīgs ilgtermiņā būs tāds cilvēks, kurš tevi papildina trīs iezīmēs – ekstraverts/introverts, loģisks/ētisks, sensors/intuitīvs. Kopīga abiem ir vai nu racionalitāte vai iracionalitāte.
Par šiem un citiem attiecību smalkumiem es stāstīšu 4 vebināros par attiecībām tipu starpā no 17.jūnija
Piesakies te https://ej.uz/tipuattiecibas
#evijačeprova #laimīgaidzīvei #socionika #cilvēkutipi #mīlestība

Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com
Nav komentāru

Pievienot komentāru