AKCIJA un karjeristu TOP 3

Ar ko Tev saistās vārds karjerists? Ar kaut ko labu vai arī tam ir negatīva nokrāsa?
Man karjerists ir labs vārds. Es cienu karjeristus, jo ar to saprotu cilvēkus, kas darbu un strādāšanu redz kā neatņemamu un būtisku savas dzīves sastāvdaļu un nevar iedomāties sevi nerealizējušos profesionāli.
Mana personīgā pieredze vērojojot dažādus tipus darbībā ir ļāvusi izveidot manu TOP 3 ar tipiem, kuri manās acīs ir viskarjerīgākie karjeristi.
1️⃣ Topa pirmajā vietā bez jebkādām šaubām ir loģiski sensorais ekstraverts, administrētājs Štirlics. Visa mana cieņa un apbrīna ikvienam man pazīstamajam šī tipa pārstāvim par atbildības sajūtu, iesaisti, mērķtiecību, neatlaidību un visas savas enerģijas veltīšanu darbam. Vadošiem administratīviem amatiem šo tipu vienmēr iesaku ar mierīgu sirdi. Supervadītāji, labāku nav!
2️⃣ Kā otro es saukšu loģiski intuitīvo ekstravertu, uzņēmēju Džeku. Dinamisks un darbīgs, gudrs, ambiciozs un riskēt gatavs. Nekas viņam nav par grūtu, viss labi padodas un interesē. Mani fascinē viņu darbaspējas un aizrautība. Es gribētu būt šis tips!
3️⃣ Topā goda vietu ieņem arī ētiski sensorais ekstraverts, Iedvesmotājs Igo. Čakls un izdarīgs, cilvēkus mīlošs, lielisks pārdevējs un atbildīgs izpildītājs. Saņemot no darba devēja pienācīgu atalgojumu un novērtējumu, darbu dara uzcītīgi, ar entuziasmu un pašaizliedzību.
‼️Ja Tev interesē noskaidrot savu tipu un piemērotu karjeras virzienu, izsludinu AKCIJU!
No šī brīža līdz 13.septembra plkst.23.55 piesakies uz tipa noteikšanas un karjeras konsultāciju pa īpašu cenu 40 eiro (parasti 50)!
Piesakies, rakstot man personīgi šeit vai epastā evija.ceprova@gmail.com
#socionika #īstaiscilvēksīstajāvietā #karjera#darbs #bizness #laimīgaidzīvei

Patika? Padalies ar citiem:
  •  
  •  
Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com