Slēgtajai grupai “Tipi satiekas” pirmā gada jubileja!

Pirms gada es Feisbukā izveidoju slēgtu grupu tiem, kas vēlas atrast sev saderīgu cilvēku. Uz sociotipa noteikšanas, karjeras un attiecību konsultācijām nāk aizvien vairāk cilvēku un visiem ir svarīgi – ko tad tālāk darīt ar savu noskaidroto tipu, kā atrast sev saderīga tipa cilvēku un piemērotu nodarbošanos.

Gada laikā šajā grupā sapulcējušies jau 300 visu 16 sociotipu pārstāvji un savā ziņā šī vieta ir kā treniņnometne, muzejs un izmēģinājumu lauciņš vienlaikus. Jo tikai te ir iespēja ieraudzīt un izpētīt, kādi ir citi tava sociotipa pārstāvji, bet svarīgākais – kāds tad ir tas izslavētais saderīgais, jeb duālais tips, ar kuru būtu jāveido laimīgas ilgtermiņa attiecības.

Dalībnieka vai vērotāja loma ir katra paša brīva izvēle – citi iesaistās diskusijās, norunā randiņu un satiekas dzīvē ar sev saderīgajiem tipiem, bet citi – vienkārši vēro un pēta  tipu atšķirības pa gabalu. Šajā grupā ir izveidojušās gan domubiedru grupiņas, gan draudzības. Tiek rīkotas ballītes un tikšanās vakari saderīgo tipu grupām, viens otram izlīdz ar padomu vai ieteikumiem.

Šajā grupā var ieraudzīt uzskatu un viedokļu atšķirību dažādu tipu starpā. Kas vienam labi, tas citam pilnīga katastrofa. Tikai šeit var saprast, kāpēc tad nesaderīgais tik tiešām neder un kādas izjūtas viņš raisa. Pat virtuālais attālums dažkārt uzkurina tādas emocijas, ka gribās kādam ar pannu ievilkt pa pieri dēļ viņa tracinošajiem uzskatiem!

Šī ir slēgta grupa tāpēc, ka par tās dalībnieku var kļūt tikai tāds cilvēks, kas ir bijis pie manis uz klātienes konsultāciju un es esmu noteikusi viņa sociotipu. Jā, iespējams, liekas, ka tas nav taisnīgi, tomēr prakse rāda, ka tipa noteikšana ar testa palīdzību vai pašanalīzes ceļā gandrīz vienmēr uzrāda nepareizu rezultātu. Un ar nepareizi noteiktu tipu arī saderīgie būs nepiemēroti, socionika nedarbosies un no tās nebūs nekādas jēgas. Zināmā mērā arī šī grupa ir kā mēraukla tipa pareizībai – ja tips noteikts nepareizi, cerēto komfortu attiecībās nevar iegūt, it kā saderīgie tipi raisa neizpratni  un atgrūž. Ar šīs grupas palīdzību es un Tu it kā nodibinam ilgtermiņa saikni, ar kuru es Tevi pavadu Tev piemērotā dzīves ceļā un vēlāk pārliecinos, ka viss ir pareizi. Cilvēciskas kļūdas nevar pilnībā izslēgt, tāpēc arī šī grupa ir vieta, kur visātrāk ieraudzīt iespējamu kļūdu un to ar steigu labot. Ārpus šīs grupas ir ļoti daudz cilvēki, kas sevi novērtējuši neatbilstoši un ir viegli uzrauties uz neīsto. Lai Tevi no šīm nepatikšanām pasargātu, ir radīta šī pārbaudītā un drošā vieta dažādu sociotipu pielaikošanai.

Lai arī Tu jau visdrīzākajā laikā pievienotos šai grupai, Tev ir jāizdara dažas vienkāršas un patīkamas lietas.

1.Vispirms Tev ir jāpiesakās un jāatnāk pie manis uz konsultāciju sociotipa noteikšanai. Konsultācijai ir jāatvēl vismaz viena stunda laika. Tā būs patīkama un izzinoša saruna par Tevi pašu, Taviem sapņiem, mērķiem un ceļu uz to sasniegšanu. Saruna Tev iedos pārliecību par savu pievilcību un vietu pasaulē. Ko par šo sarunu saka tie, kas jau bijuši, vari izlasīt te.  Šis ir maksas pakalpojums, konsultācijai vari pieteikties te.

2.Pēc konsultācijas palūgšu Tev uzrakstī nelielu atsauksmi par mūsu tikšanos, iespējams, ka pēc tās izlasīšanas kāds, kas ir Tev saderīgs, arī izlems pievienoties grupai un tur Tevi atrast! Jo vairāk cilvēki zinās par šo iespēju, jo ātrāk jūs satiksieties!

3.Tad Tu uzaicini mani draudzēties ar sevi Feisbukā, savukārt es Tevi pievienoju grupai “Tipi satiekas”

Un viss – Tu baudi saderīgu cilvēku iepazīšanas priekus! Pagaidām, kamēr grupa vēl aug, dalība tajā ir bez maksas.

P.S.Pa šiem gadiem, kopš konsultēju, ir nointervēti daudz vairāk, nekā grupā esošie 300 cilvēki. Ja Tu esi bijis pie manis uz konsultāciju, bet vēl neesi grupā, droši dod man ziņu un mēs to labosim!

 

Patika? Padalies ar citiem:
  •  
  •  
Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com