Kādu brīnummetodi meklē Tu?

Uz ko Tu gaidi vai ceri, kad meklē atbildes uz saviem lielajiem dzīves jautājumiem?
Kādu brīnummetodi meklē Tu? Kas Tev traucē ieviest dzīvē visas tās labās lietas, ko esi uzzinājis vai apguvis? Kāpēc Tu joprojām esi tur, kur biji pirms gada, ja reiz Tev tur nepatīk?
Jo nav dzinuļa, motivācijas un īsto cilvēku blakus!
Man pašai tā ir bijis simtiem reižu, ka kaut ko gribu, bet nav jau tik traki, var jau vēl paciesties, atlikt, nedarīt….
Nav, tiešām nav tāda brīnumrīka, kas sakārtos visus jautājumus! Esi tikai Tu pats ar savām ambīcijām vai to pilnīgu trūkumu.
Man lūst sirds par daudziem no jums, kas atnāk pie manis uz konsultāciju, bet vēlāk tā arī nesaņemās kaut ko savā dzīvē izmainīt. Paliek nīstajā darbā, pieļauj radinieku pazemojumus un pacieš nesaderīgas attiecības. Man liekas, ka tad jau dzīve svētlaimīgā neziņā ir labāka, nekā zināt, bet neko nedarīt. Tā ir kā sevis spīdzināšana – gribas ēst, bet ledusskapi vaļā nevēršu, ja nu tur dzīvo pūķis…
Patiesībā pūķis dzīvo Tavā galvā – pūķis bailulis! Viņu var izdzīt ar mēģināšanas metodi. Mēģinot darīt kaut ko jaunu vai savādāk. Vai pielietojot dzīvē socionikas metodes.
Nevajag visu vienā dienā mainīt, bet vismaz sākt. Es pati sevis pētīšanā ar socionikas palīdzību pavadīju kādus 3 gadus, līdz saņēmos kaut ko mainīt savā karjerā. Liku kopā zināšanas, secinājumus, meklēju sev saderīgus cilvēkus, mācījos no viņiem, audzēju savu drosmi un pārliecību, iedvesmojos un pa mazam solītim ieviesu dzīvē uzlabojumus. Tie savukārt iedeva ticību, ka esmu uz pareizā ceļa. Katrs jauns sasniegums būvēja jaunās dzīves pamatus.
Es, protams, ļoooooti baidījos no neveiksmēm, bet vēlāk sevi par to bāru, jo nekas no lielajām bailēm tā arī nenotika. Nekad. Bet cik daudz laika aizgāja gatavojoties…
Mīļie, es esmu te, lai iedrošinātu un uzņemtos daļu jūsu bailes. Jo es jau esmu tajā otrā pusē, pārkāpusi dziļo baiļu aizu un zinu, ka nekā briesmīga te nav. Tikai tas, ko Tu pats patiešām vēlies!
Tāpēc mazāk mācies un gatavojies, bet jau tagad izdomā, ko rīt IZDARĪSI, lai pietuvotos īstām izmaiņām savā dzīvē!
Ar ko Tu sāksi?
#cilvēkutipi #socionika #īstaiscilvēksīstajāvietā #laimīgaidzīvei #neatliec#dari

Patika? Padalies ar citiem:
  •  
  •  
Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com