Nesalauz attiecības

📍Šodien apkopoju atziņas par tipu savstarpējām attiecībām un esmu nelielā pozitīvā pārsteigumā par to cik viss ir ģeniāli un vienkārši.
📍Ja vien katrs no mums spētu pacelties pāri savam egoismam un palūkoties uz savām attiecībām kā uz dabas interesi/vajadzību, tad mēs arī spētu katras attiecības izmantot atbilstoši to mērķim. Un necepties, ka viss nenotiek pēc tava prāta.
📍Piemēram, duālajām attiecībām mērķis ir saskanīga ģimenes dzīve, bet tās nederēs kopīgam darbam vai problēmu risināšanai.
📍Spoguļa attiecību mērķis ir abpusēji vienam otru koriģēt, bet mirāžas attiecībās atbrīvojas mūsu spēja sapņot, tās palīdz pilnveidoties un psiholoģiski atslābināties.
📍Ja nu tu secini, ka savās attiecībās jūties ne visai komfortabli, nespēj tajās atbrīvoties un rast atbalstu, visticamāk, ka dzīvo attiecībās, kas nav paredzētas ģimenes dzīvei.
Tomēr – ko iesākt?
📍Labā ziņa ir tā, ka attiecības nav emocijas, tās var regulēt, izprast, noskaidrot to mērķi un attiecīgi rīkoties saskaņā ar to lietošanas instrukciju.
📍Mēdz būt normālas konflikta attiecības, kurās partneri iemanās līdzāspastāvēt, un gadās slikta dualitāte, kurā partneri viens otru apdzēš.
📍Kā izprast un vadīt attiecības ar sievu, vīru, bērniem, vecākiem un citiem savas dzīves svarīgajiem cilvēkiem, pētīsim un pielietosim praksē jaunajā vebināru ciklā  no 28.oktobra.
📍Piesakies vebināru ciklam te

Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com
Nav komentāru

Pievienot komentāru