Socionika uzņēmējam

Uzņēmēj, jauki, ka esi šeit ienācis, tāpēc es Tev nedaudz palīdzēšu, pastāstot par to, kas šeit notiek un kā varu Tavu dzīvi padarīt labāku.

Šobrīd ir tāds laiks, kad ir moderni būt uzņēmējam, pašam sev saimniekam, radīt produktus vai piedāvāt pakalpojumus ar augstu pievienoto vērtību, tiekties pēc žilbinošas peļņas, būt možam veiksminiekam, būt par piemēru un iedvesmas avotu citiem. Tas viss ir lieliski.

Tomēr vai ikvienam no mums, kas to ir uzsācis, tas patiešām padodas viegli? Vai uzņēmējdarbība Tev tiešām ir sirdslieta? Vai katrs var smaidot uztvert ikdienas stresu, neziņu, arī neveiksmes, un to, ka lietas nenotiek gluži tā kā izsapņots? Varbūt Tevi šajā ceļā uztur sapnis?  Par to, ka, nopelnot kāroto naudas summu, Tu noteikti sajutīsies laimīgs, gandarīts, piepildīts, un beidzot darīsi to, kas Tevi patiešām interesē – ceļosi, vairāk pavadīsi laiku kopā ar ģimeni, pievērsīsies hobijam, palīdzēsi citiem cilvēkiem? Varbūt patiesībā Tev patiktu vienatnē ķimerēties jaunākajās datorprogrammās, bez mērķa tās kādam pārdot… Varbūt Tu vienkārši gribi palīdzēt līdzcilvēkiem, viņus iepriecināt ar kādu koncertu, neko neprasot pretī. Iespējams Tavs patiesais aicinājums nekādi nesaskan ar sabiedrības standartiem par veiksmīga mūsdienu cilvēka dzīvi. Tāpēc Tu baidies tajā atzīties pats sev, jo riskē izskatīties dīvains. Tāpēc labāk izvēlies atvērt grāmatvedības biznesu, kaut arī Tev pašam grāmatvedība riebjas, neskatoties uz to, ka esi to apguvis augstskolā.

Var būt arī tā, ka uzņēmējdarbība patiešām ir Tava sirdslieta, bet cilvēki, kas ir Tavi partneri vai padotie gan ir tādi lēnīgāki, stumjami un grūžami, skeptiski un neieinteresēti. Visticamāk, viņi nav savā īstajā vietā, bet visādi citādi ir lieliski cilvēki, kas tomēr liek Tev raizēties un dažkārt rada problēmas.

Tad zini – šī ir tā vieta, kur vari tikt skaidrībā par savas (un arī Tev tuvo cilvēku) dzīves viskomfortablāko ceļu un veidu kā tieši Tev justies maksimāli labi, būt laimīgam karjerā un attiecībās un sasniegt savas dzīves visaugstākās virsotnes. Šeit Tu vari uzzināt atbildes par visiem attiecību un partnerības jautājumiem, pārstāt brīnīties par citu cilvēku rīcību un vairs nevēlēsies sev uztiept svešu cilvēku veiksmes metodes, kas patiesībā Tev šķiet dīvainas un nekomfortablas.

Slavenais izgudrotājs un veiksmīgais uzņēmējs Alfrēds Nobels teica tā: “Būt apmierinātam – tā ir vienīgā reālā bagātība”. Šeit ir tā vieta, kur Tu vari noskaidrot, kas ir patiešām komfortabli tieši Tev.

Uzzini par to vairāk, piesakot šeit semināru savā uzņēmumā.

 

Patika? Padalies ar citiem:
  •  
  •  
Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com