Būt saprastam un mīlētam

Ceļojumos visbiežāk dodas pāri. Cilvēki, kas kopā ir gadiem un arī tie, kas attiecības izlēmuši pārbaudīt neikdienišķos apstākļos.
Pēdējās dienas es vēroju vairākus pārīšus. No malas tik labi var redzēt nesaskaņas. Tos, kas sastrīdējušies. Nē, tur nav nekādas skaļas izskaidrošanās, drīzāk jau uzkrītošs klusums.
Tās aizvainotās muguras, dusmīgie pleci… Acis, kas skatās garām un tukšumā. Neviena pieskāriena. It kā blakus, bet patiesībā katrs pats par sevi. Abi dusmās griež zobus.
Es, protams, neko par šiem cilvēkiem nezinu. Tomēr, kad šī vienaldzība, vilšanās un aizvainojums ir jāvēro jau trešo dienu, kad ceļa uz izlīgumu nav, ļoti gribētos viņiem ļaut justies labāk un izskaidrot, ka viņu strapā nav saderības, ka katrs pasauli redz savādāk, tiecas pēc atšķirīgām vērtībām un tieši tas ir viņu nesaskaņu patiesais iemesls.
Es, protams, nevienam neko neteikšu, tomēr ir grūti redzēt pat pilnīgi nepazīstamu cilvēku sirds sāpes, skumjas un bezcerības sajūtu.
Būt saprastam un mīlētam attiecībās ir tik nomierinoši un iedvesmojoši vienlaikus. Un ir ceļš, kā to pilnā mērā izbaudīt. Uzzini socioniku un veido attiecības apdomīgi!

Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com
Nav komentāru

Pievienot komentāru