Tipu ballīte!

Mīļais draugs! Ir pienācis laiks satikties patīkamā vietā un atmosfērā, lai mestos sarunās par aizraujošām tēmām, veidotu jaunas draudzības, celtu savu pašvērtējumu, dalītos, iepatiktos un uzdrošinātos labi justies un laimīgi dzīvot!Ielūdzu Tevi uz Tipu banketu.Šis ir pirmais šāda veida pasākums. Līdz šim visi socionikas un cilvēku tipu fani tikās brīvdabas tipu piknikos, semināros, vebināros un konsultācijās. Tomēr labāk ir vienu reizi redzēt, nekā 100 reizes dzirdēt!

Tipu bankets notiks viesnīcas Rija VEF hotel 6.stāva lounge un banketu zāles zonā. No šejienas paveras lielisks skats uz Rīgu! Te top visskaitākās fotogrāfijas iepazīšanās portāliem un veidojās noturīgākās draudzības savstarpējam atbalstam.Viesnīca ir ērti sasniedzama gan ar sabiedrisko transportu – 1., 3.tramvajs, 1., 14.,16., 21.autobuss., 4.,12., 13., 14., 17.trolejbuss, dzelzceļa stacija “Zemitāni”, gan ar personisko auto, jo pie viesnīcas ir plaša bezmaksas auto stāvvieta.Ierašanās pasākumā no plkst.17.00 -18.00; glāze vīna!

Plkst.18.15. – Evijas uzruna un tematiska saruna par tipu līderību un sava veiksmes ceļa atrašanu katram tipam.19.00 – 20.00 – uzdevumi, apbalvošanas, izlozes.20.00-23.00 – saviesīgas sarunas, mielošanās, dejas, profesionāla fotografēšanās sesija, dalīšanās pieredzē, iespaidos, zināšanās.

Dalības maksa ir 40 eiro. Tajā ietilpst aukstās uzkodas (salāti, gaļiņas, siers, dārzeņi), tēja, kafija un glāze vīna. Pēc vēlēšanās būs iespēja iegādāties dzērienus viesnīcas bārā.

Šis būs lielisks vakars katram, kas vēlas satikt savus domubiedrus, tiem, kas vēlas iedvesmoties, sevi izzināt, labāk iepazīt un noticēt tam, ka ir pasaulē cilvēki, kas man der vislabāk!

Ballētāji no tālienes var palikt viesnīcā, sākot no 28 eiro. Šī būs domubiedru satikšanās, kas izmainīs Tavu dzīvi – nepalaid to garām!
Dress code vislabākajai pašsajūtai un skaistākajām fotogrāfijām: smart casual vai festive attire. Cilvēku valodā runājot – sapucējies kā uz ballīti!
P.S. Ģimenēm un ballētāju grupām lūgums sazināties ar mani personīgi par draudzīgāku dalības maksu!

Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com
Nav komentāru

Pievienot komentāru