Kā atbrīvoties no pagātnes?

Kā atbrīvoties no pagātnes, kas jau beigusies?
Es pati savā dzīvē esmu piedzīvojusi gan situācijas, ko negribas atcerēties, gan brīžus, kas lika pašai ar sevi lepoties.
Tomēr nekad līdz šim es neesmu dzīvojusi ar domu, ka labākais dzīvē ar mani jau ir noticis.
Lai varētu dzīvot ar skatu nākotnē, vajag ieraudzīt kaut sīku, bet personiski svarīgu mērķi. Ir svarīgi kaut ko gribēt. Sajust vai sasniegt, piedzīvot, apgūt, uzzināt…
Iespējams, tev nav ideju vai spēka kaut ko savā dzīve pamainīt. Varbūt tu pat nezini, ko no dzīves var un drīkst gaidīt. Ja tā, tad neaizmirsti, ka neesi šajā pasaulē viens. Meklē iedvesmojošus cilvēkus. Kādu, kas pastums. Kādu, kas parādīs priekšā. Kādu, kas pasviedīs ideju. Tev nav jācīnās vienatnē.
Meklē veiksmīgus un realizējušos cilvēkus. Atmet īdētājus. Notici, ka gribēt dzīvot labāk ir pilnīgi adekvāti. Atļaujies sapņot.
Bet galvenais, atceries, ka tava pagātne ir tā pieredze, kas veidojusi tavu personību, kāda esi šodien. Ja gribi sevī kaut ko labot, ķeries klāt. Nav tādas nolemtības, kas neļaus neko mainīt. Vienīgais šķērslis ir tavas paša domas par sevi. Ja tu netici savai varēšanai, atnāc pie manis uz konsultāciju, un es tev garantēju, ka tu atklāsi savus talantus un ieraudzīsi savu veiksmes ceļu.
Un nav jau uzreiz jāgāž kalni. Sāc ar kādu sadzīvisku sīkumu, jaunu draudzību. Tev viss izdosies!
#socionika #laimīgaidzīvei #izaugsme #karjera #dzīve #attiecībasarsevi

Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com