Maģisko burciņu eksperts?

Skaistumkopšanas jomā esmu pilnīga nepraša. Galvenais ir vakarā nomazgāt muti un gan jau būs labi!
Tomēr gadi dara savu, un kad ir virs 40, gribi negribi ir jāsāk kaut kas darīt cīņā ar gravitāciju.
Izrādās, ka kopš manas jaunības, kad mani mācīja parūpēties par seju, ir daudz kas mainījies. Izrādās, ka sejas krems neko neatrisina, bet tagad palīdz serumi, vitamīni, visādi antioksidanti un skābes 😕😳
Ok, sāku pētīt un saprotu, ka tā ir vesela zinātne un māksla. Es jau nedēļu sēžu youtube ar pildspalvu un papīru, sastādi sarakstu ar to, ko man vajag, bez kā var iztikt, bet vienalga neko neesmu sapratusi un neesmu pavirzījusies uz priekšu tuvāk maģiskajām burciņām.
Vienīgais, kas man ir skaidrs, ka gribu uziet cilvēku, kas man konkrēti pateiks – tā, tev vajag šo un šo, jālieto tad un tad, nopirkt vari te.
Un te es atskārtu analoģiju ar socioniku. Arī cilvēku un attiecību jomā no zinātnes viedokļa ir noticis straujš progress, visam nevar izsekot līdzi, tāpēc šajā vērtīgajā procesā ir vajadzīgs gids. Es varu konkrēti pateikt – dari/nedari šo darbu; neveido attiecības ar šo cilvēku, jo viņš tev neder; re kur tavs saderīgais, ņem ciet!
Var jau pats censties tajā iedziļināties, bet tas prasīs laiku un neizbēgamu kļūdīšanās pieredzi. Paātrini savu ceļu uz laimīgo dzīvi – atrodi savu ekspertu!
#socionika #laimīgaidzīvei #karjera #attiecības #laime #saderība #izaugsme

Patika? Padalies ar citiem:
  •  
  •  
Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com