Vai manas ambīcijas ir normālas?

Cik neticami izmainās cilvēks, kurš dzīvo nesaderīgās attiecībās. Un te pat nav svarīgi, vai nesader ar dzīvesbiedru, vecākiem, bērniem, brāļiem/māsām, kolēģiem…
Ir jāslēpj sava īstā daba, jānoklusē un jāpietēlo, jāsmejas par stulbiem jokiem un jāpriecājas par nepiemērotām dāvanām. Un tad vel tās mūžīgās domas par to, cik es vai tas otrs ir neriktīgs cilvēks! Kurš no mums abiem domā un dara nepareizi? Vai jāklausa mammas labajiem padomiem, ja pašam no tiem lūst sirds un zūd pašvērtējums? Vai apvaldīt savas emocijas, ja vīram tās vienmēr izskatās nevietā un uzspēlētas?
Vai kļūt par darboholiķi kā veiksmīgais brālis un pārstāt ķēmoties ar to mūziku? Vai es tiešām esmu asociāls, ja manī nav degsmes apmeklēt radu saietu vai kapusvētkus? Vai tiešām es no dzīves prasu pārāk daudz, ja gribu justies laimīgs attiecībās un realizējies profesionāli…?
Kam es drīkstu stāstīt par saviem sapņiem un vēlmēm, lai netiktu pārprasts un apsmiets? Vai manas augstās ambīcijas ir normālas? Un vai es vispār drīkstu izvēlēties cilvēkus, ar kuriem būt kopā?
Šis jautājumu jūklis maisās pa galvu tik daudziem! Un katrs domā, ka viņam tā ir vienīgajam, ka citi gan dzīvo harmonisku un mierīgu dzīvi.
Patiesībā jau šo trauksmi ir viegli pārvarēt, iepazīstot sevi un citus cilvēkus. Katram ir sava vājā vieta un tā vienlīdz sāp un nedod mieru.
Ir ļoti atvieglojoši saprast, ka tavi iedomātie trūkumi patiesībā ir pamats tavai varēšanai. Ka ir tādas profesionālās jomas, kurās būsi nepārspējams, ka ir cilvēki, kas par tevi būs sajūsmā. Tu zināsi, pie kā iet pēc vērtīga padoma un kuru cilvēku labie vārdi tev neder.
Tieši šo palīdz sakārtot socionika, zināšanas par cilvēku tipiem un viņu savstarpējām attiecībām.
Neatliec savu laimīgo dzīvi – atnāc uz konsultāciju! Tev patiks, es apsolu!😘
#laimīgaidzīvei #socionika #attiecības #šķiršanās #konflikts #zemspašvērtējums #karjera #darbs #tips #cilvēkutipi #evijačeprova

Patika? Padalies ar citiem:
  •  
  •  
Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com