Bērniem vajag tēvu!

Bērniem vajag tēvu.
Tas mēdz būt arguments, lai nešķirtos no neveselīgām attiecībām.
Tas ir kritērijs un prasība, izvēloties vīrieti jaunām attiecībām. Vai tas ir pareizi? Vai drīzāk tomēr tāds ačgārns plāksteris?
Pilna pasaule ar tēvu pamestiem bērniem un tikpat daudzi pieņēmuši par tuviem savas mīļotās sievietes bērnus.
Arī manus bērnus jau sen ir aizmirsis viņu bioloģiskais tēvs. Tomēr, uzsākot meklēt cilvēku jaunām attiecībām, es nekad nedomāju, ka man jāatrod kāds, kas derēs maniem bērniem. Manā skatījumā tas pat ir perversi. Un ko tad tu iesāksi ar tādu “tēti”, kad bērni izaugs? Tavs pienākums ir bērniem parādīt, ka var izveidot saskanīgas attiecības un būt par labāko piemēru!
Ir viedoklis, ka mātei bērni vienmēr būs pirmajā vietā, tāpēc izvēlēties attiecībām sievieti ar bērniem nozīmē pakļaut sevi otrā plāna lomai. Es gan uzskatu, ka mīlestība pret vīrieti ir pavisam cita kategorija, tai ir cita daba un izpausmes. Agri vai vēlu bērni izaugs un aizies savā dzīvē, bet mīļotais paliks un būs tava otra puse līdz dzīves beigām. Tāpēc ir jāmeklē cilvēku sev!
Ja tēvišķums būtu tik svarīgs, tad vīrieši nešķirtos no savu bērnu mātēm. Primārais vienmēr ir vīrieša un sievietes savstarpējās attiecības. Ja vīrietim der sieviete, viņš paliek ģimenē un nepamet savus bērnus. Ja neder, tad daudzi vīrieši aiziet neatskatoties un bērni tam nekad nav šķērslis.
Pateikšu vairāk – esmu vairākkārt dzirdējusi no vīriešiem, ka tas esot dīvaini, ja sievietei ap 40 nav bērnu. Viņi saprot, ka tad tas viss vel stāv priekšā… un vai uz to ir gatavs pats vīrietis?
Sieviete vai vīrietis ar bērniem nav šķērslis attiecībām. Senos laikos Žigats vienā intervijā izteicās, ka nekad neaudzinās cita vīrieša bērnus, tāpēc nekad neizvēlēsies sievieti ar bērniem. Vai tiešām viņš domāja, ka viņam kāda sieviete vispār ļautu audzināt savus bērnus? Bērnu un vecāku attiecības vispār ir smalka padarīšana un svešiniekiem tur nav jāiejaucas.
Pieņem savas dzīves situāciju un turpmāk dari tikai pašu labāko savai labsajūtai – meklē cilvēku, kas tev der!
#socionika #cilvēkutipi #attiecības #bērni #tēvs #vīrs #laimīgaidzīvei

Patika? Padalies ar citiem:
  •  
  •  
Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com