Jo nervi ir jāsaudzē

Ko darīt, ja reizē ar vīru vai sievu esi noprecējis visu viņu dzimtu? Kā būt, ja vīra vai sievas radi, vēlot to pašu labāko, nāk ar saviem padomiem vietā un nevietā?
Kā saprast, kurš no mums ir tas sliktais, ja skaidrs, ka visiem ir tie vislabākie nodomi? Bērni tev galīgi izlaisti un nepieskatīti! Vai tad tiešām nevar iztikt bez skraidīšanas pa pasauli? Nu kāpēc nevar kā visi cilvēki svētkus svinēt ģimenes lokā? Kā tu vari paciest, ka tavs vīrs ir tik prasīgs? Kāpēc tava sieva nestrādā? Nu kā var negribēt savu māju ar dārzu? Kāpēc tev pie mājas nav siltumnīca? Cik ilgi var gulēt no rītiem; tā jau visu dzīvi var palaist garām!
.
.
.
Kad man ir jāsāk ieklausīties aizrādījumos un sevi mainīt? Kad pārmetumiem ir pamats?
Visa sāls ir saderībā. Ja iekšēji ir sajūta, ka pārmetumi ir nevietā, tad visticamāk radinieks ir tāda tipa cilvēks, ar kuru dzīves vērtības nesaskan. Nav pa ceļam un nepalīdz tev sasniegt tādu dzīves līmeni un komfortu, kas der tieši tev. Ja tā, tad iemācies šos cilvēkus uztvert kā radio, kas vienmēr virtuvē skan fonā. Ir skaņa, bet līdz uztverei neaiziet. Jo savi nervi arī ir jāsaudzē. Nedrīkst klausīt vienmēr un visus, tā var pazaudēt pats sevi un izšķīst viedokļu daudzveidībā.
Pat vistuvākie cilvēki var būt tie, kas sagrauj tavu pašvērtējumu un ticību paša spēkiem, mērķiem un ideāliem.
Nav viena laba padoma, kas der vienmēr un visiem. Tieši tāpēc ir jānoskaidro, kas ir patiešām mani cilvēki, kuri elpo ar mani vienā ritmā un skatās vienā virzienā. Tie, kas atbalsta manus centienus un mēģinājumus, kas iedrošina darīt un nepadoties.
Visiem labs nebūsi nekad, jo atšķiras tipu dzīves vērtības un metodes savu mērķu sasniegšanai. Tas ir normāli!
Bez pašpārmetumiem spēj dzīvot tas, kurš skaidri apzinās savas un citu cilvēku spējas, ar cieņu izturās pret citu talantiem un neuzspiež savu pasaules redzējumu.
#socionika #laimīgaidzīvei #ģimene #attiecības #saskaņa #pašvērtējums

Patika? Padalies ar citiem:
  •  
  •  
Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com