Atrast savu spēka punktu

Nevis mainīt sevi, bet atrast savu spēka punktu un uz to balstīties. Nevis censties kādam līdzināties, bet būt par sevi pašu. Nevis iziet no komforta zonas, bet beidzot tajā ieiet. Atrast savus īpašos talantus un spējas, novērtēt savu vienreizību, pieņemt, ka mums katram ir vispiemērotākais ceļš dzīvē, attiecībās un darbā.
Nevis tiekties pēc iedomāta un nesasniedzama ideāla, bet pieņemt to, ko daba tevī ielikusi. Nevis maldīties dzimumu stereotipos, bet atzīt sevi ar visiem saviem plusiem un mīnusiem.
Nevis nemitīgi pilnveidoties un uzlaboties, bet atviegloti uzelpot, jo tu jau tagad esi ļoti ļoti labs. Normāls. Tieši tāds, kā daba tevi bija iecerējusi izveidot. Tieši par to ir socionika.
Un štrunts, ka kādam nepatīk tavi joki, rīcība vai vērtības, jo visiem tu nekādi nevari derēt. Nepārdzīvo, ja Tu esi tāds, kas par visu pārāk satraucas un vienmēr tiecas visu paveikt perfekti. Nekas, ka brīžiem esi neiecietīgs pret neizdarībām, ka kādam krīti uz nerviem ar savu prasīgumu. Tas ir labi, ka tev sāp sirds. Jo ne jau visiem tas ir dots. Tas ir labi, ka tu esi tieši tāds, un ne savādāks. Jo kāds cits tieši tevi, un tieši tādu izmisīgi meklē jau sen.
Es kādreiz teicu “meklēju manu cilvēku”. Tam nebija ne īsti satura, ne formas, tikai sajūta, ka tādam noteikti ir jābūt. Un tagad ir tik labi zināt, ka daba tiešām mums katram ir paredzējusi tādu “manu cilvēku”, saderīgo. Tāpēc ir tik svarīgi nemainīties, nelauzt sevi, lai tava laime nepaiet tev garām neatpazinusi.
Esi tu pats!
#socionika #attiecības #laimīgaidzīvei#saderība #esitupats #raksturs #izaugsme

Patika? Padalies ar citiem:
  •  
  •  
Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com