2.zināšanāšu līmenis socionikā – tipu valoda (semantika)

2.zināšanāšu līmenis socionikā – tipu valoda (semantika)

€240
Instructor:
Categories:

Par šo kursu

Ilgi gaidīts un ļoti vērtīgs kurss gan tiem, kas labāk vēlas iepazīt sevi, gan trenēties arī citus lasīt kā atvērtu grāmatu!

Tipu valoda, jeb semantika ir maģisks rīks, lai nolasītu un atkodētu cilvēka tipu. Nav trāpīgākas pieejas sociotipa noteikšanai par šo!

Ieskatu tajā, kas ir tipu valoda jeb semantika, vari gūt šajā sadaļā.

Šajā kursā būs sešas nodarbības, kurās mācīsimies klausīties un sadzirdēt, kādā valodā patiesībā runā cilvēks, ar kuru sarunājamies.

Katrai sociotipa iezīmei (loģikai, ētikai, intuīcijai, sensorikai, ekstraversijai, intraversijai, racionalitātei un iracionalitātei) ir savs vārdu krājums, kas raksturo kādu pasaules segmentu – emocijas, darbošanos, fiziskas sajūtas, spēka metodes, skaistumu, saprātu, laika plūdumu, fantāziju. Viens vieglāk orientējas jūtu pasaulē, bet cits visur redz izdevīgumu un iespējas.
Tas ir labi nolasāms no cilvēka semantikas – lietotā vārdu krājuma.
Te nav nozīme valodas bagātībai, bet tieši iezīmei raksturīgajam vārdu krājumam. To mēs mācīsimies dzirdēt, pamanīt un pielietot cilvēka sociotipa noteikšanā.

Daudz lasīsim, runāsim, klausīsimies, analizēsim un turpināsim pētīt cilvēkus. Joka pēc patrenēsimies runāt citu tipu valodās. Būs jautri!

No 18.00 – 21.00 Bukultos

Pie viesnīcas ir bezmaksas autostāvvieta, bet sabiedriskā transporta pieturas atrodas pie pašām durvīm.

Ja ir kādi neskaidri jautājumi, droši raksti uz evija@cilvekutipi.lv