21.05.TIPU BALLĪTE SIGULDĀ!

21.05.TIPU BALLĪTE SIGULDĀ!

€60
Categories:

Par šo kursu

Mīļais draugs! Ir pienācis laiks satikties patīkamā vietā un atmosfērā, lai mestos sarunās par aizraujošām tēmām, veidotu jaunas draudzības, celtu savu pašvērtējumu, dalītos, iepatiktos un uzdrošinātos labi justies un laimīgi dzīvot!

Ielūdzu Tevi uz Tipu BALLĪTI Siguldā!

Šis ir jau otrais šāda veida pasākums. Līdz šim visi socionikas un cilvēku tipu fani tikās brīvdabas tipu piknikos, baketā, semināros, vebināros un konsultācijās.  Tomēr labāk ir vienu reizi redzēt, nekā 100 reizes dzirdēt!

Tipu bankets notiks Siguldā privātmājā un dārzā. Te top visskaitākās fotogrāfijas iepazīšanās portāliem un veidojās noturīgākās draudzības savstarpējam atbalstam.

Ierašanās pasākumā no plkst.15.00 -16.00; glāze vīna!

Plkst.16.15. – Evijas uzruna un tematiska saruna par tipu spējām un sava veiksmes ceļa atrašanu katram tipam.

Ja būs atbilstoši laika apstākļi, dosimies stundu garā ekskursijā pa Siguldas dabas takām – Paradīzes kalns, Pētera ala, Gaujmala, Siguldas pils.

18.00-21.00 – saviesīgas sarunas, mielošanās, dejas, profesionāla fotografēšanās sesija, dalīšanās pieredzē, iespaidos, zināšanās.

Dalības maksa līdz 10.maijam ir 60 eiro. Pēc tam – 70 eiro. Tajā ietilpst bagātīgas aukstās uzkodas (salāti, gaļiņas, siers, dārzeņi), cepsim šašliku, grilēsim visādas gaļas, tēja, kafija, atspirdzinoši dzērieni un glāze vīna.

Pēc vēlēšanās var ņemt līdzi savus dzērienus.

Šis būs lielisks vakars katram, kas vēlas satikt savus domubiedrus, tiem, kas vēlas iedvesmoties, sevi izzināt, labāk iepazīt un noticēt tam, ka ir pasaulē cilvēki, kas man der vislabāk!

Šī būs domubiedru satikšanās, kas izmainīs Tavu dzīvi – nepalaid to garām!

Dress code vislabākajai pašsajūtai un skaistākajām fotogrāfijām: smart casual vai festive attire. Cilvēku valodā runājot – sapucējies kā uz ballīti! Paņem līdzi arī ērtus apavus pastaigai.

 

Piesakies ar steigu, jo vietu skaits pasākumā ir ierobežots!

 

P.S. Pāriem un ģimenēm lūgums sazināties ar mani personīgi par draudzīgāku dalības maksu!

Dalībnieki

Our course begins with the first step for generating great user experiences: understanding what people do, think, say, and feel. In this module, you’ll learn how to keep an open mind while learning.

Total numbers of students in course