4.kvadras tipu tikšanās vakars

4.kvadras tipu tikšanās vakars

€30
Categories:

Par šo kursu

Mīļais draugs! Ir pienācis laiks satikties patīkamā vietā un atmosfērā, lai mestos sarunās par aizraujošām tēmām, veidotu jaunas draudzības, celtu savu pašvērtējumu, dalītos, iepatiktos un uzdrošinātos labi justies un laimīgi dzīvot!

Tipu tikšanās vakars ir pasākums, kurā satikt līdzīgi domājošos, dalīties ar savu pieredzi, uzzināt kaut ko jaunu par sevi un citiem cilvēkiem.

Šī tikšanās reize ir paredzēta 4.kvadras sociotipiem (Štirlics, Dostojevskis, Gabēns, Hakslijs), kā arī tiem, kas vēlas iepazīt šos tipus. Pasākumā es padalīšos ar vērtīgām atziņām par šiem sociotipiem un došu padomus veiksmīgai izaugsmei un savu mērķu sasniegšanai atbilstoši tipa būtībai.

Šis būs lielisks vakars katram, kas vēlas satikt savus domubiedrus, tiem, kas vēlas iedvesmoties, sevi izzināt, labāk iepazīt un noticēt tam, ka ir pasaulē cilvēki, kas man der vislabāk!

Šī būs domubiedru satikšanās, kas izmainīs Tavu dzīvi – nepalaid to garām!

Mājīgākas gaisotnes radīšanai ņem līdzi “groziņu”. Mielosimies un baudīsim saderīgu gaisotni 🙂 Tiposim, pļāpāsim, es atbildēšu uz visiem jūsu jautājumiem.

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots, tāpēc pasteidzies pieteikt savu dalību! Priekšroka būs 4.kvadras tipu pārstāvjiem.

Pasākuma norises vieta – Bukulti.

Ja Tev ir sarežģīti ar nokļūšanu uz pasākuma vietu – dod man ziņu un sarunāsim kādu, kas paķer pa ceļam!

Dalībnieki

Our course begins with the first step for generating great user experiences: understanding what people do, think, say, and feel. In this module, you’ll learn how to keep an open mind while learning.

Total numbers of students in course