Atbalsta grupa tievētājiem bez rakstura

Atbalsta grupa tievētājiem bez rakstura

€69
Categories:

Par šo kursu

Nebijis projekts!

Atbalsta grupa tievētājiem bez rakstura.

Vai esi novērojis/-usi, ka principā esi “sakarīgs cilvēks” vai “diezgan labi varu sevi motivēt”?
Varbūt pat sauc sevi par mērķtiecīgu?
Taču ir 1 joma, kura kā “baltais plankums” mūžīgi sabojā šo kopbildi… Pareizi – attiecības ar savu ķermeni, ar fiziskām aktivitātēm un tievēšana.
Šo nevarēšanu ietekmē vairākas iedzimtas psihes (rakstura) iezīmes un tās pilnīgi likumsakarīgi izjauc visus labos nodomus sakārtot savas attiecības ar ķermeni, un tāpat liek pazaudēt savu pašvērtējumu, neizdošanās dēļ. Citi var, bet man kā nesanāk, tā nesanāk. Kas par lietu?
Vairums diētu un uztura plānu paredz apņemšanos mainīt savu dzīvi, ieviests jaunus stabilus paradumus, dzīvot mēreni, paredzami, plānojot savas maltītes.
Ko darīt, ja tev ir tāds raksturs, ka tu nezini, ko darīsi un gribēsi pēc stundas, kur nu vēl zināsi, ko ēdīsi visu nedēļu?
Kā savus mērķus sasniegt cilvēkam, kuram riebjas sports, gatavot ēst, kam ir grūti sevi disciplinēt un motivēt?
Ko darīt, ja  pats sev nepatīc, nemīli sevi, savu izskatu, nepatīc sev bildēs un spogulī?
Ko darīt, ja apzinies, ka sevis nepieņemšana ir sakņojusi jau sen bērnībā, piedzīvotas emocionālas, fiziskas vai seksuāla rakstura traumas, kas atstājušas dziļu nospiedumu tavā personībā un sevis pieņemšanā?
Tam visam ir risinājums, ir izeja, ir maigas, interesantas un plūstošas pieejas, bez drastiskām diētām un pašiznīcinošiem fiziskiem treniņiem.
Piedaloties online tikšanās reizēs un līdzdarbojoties, Tu:
– pieņemsi savu ķermeni, novērtēsi to
– iegūsi jaunas metodes veiksmīgai svara samazināšanai
– patiksi sev
– nometīsi liekos kilogramus
– iegūsi domubiedrus un patiesu atbalsta grupu
– izpratīsi iepriekšējos klupšanas akmeņus
– atradīsi savu metodi ķermeņa uzturēšanai formā

Pārmaiņas notiks pakāpeniski:

*Iziešana nākamajā līmenī dzīves jomās, kas tev ir aktuālas

*Spēja ieraudzīt jaunus risinājumus situācijām vai jautājumiem, uz kuriem nebija atbildes

*Tev noteikti paaugstināsies pašapziņa

*Tu labāk sapratīsi sevi un to, ko tu patiesībā vēlies, pieņemsi sevi

 

Nāc un piedalies šajā 12 nedēļu atbalsta grupā, kur tu tiksi emocionāli apmīļots, iedvesmots. Tev izskaidros, ka esi labs cilvēks, bet tievēšanai tev vajag pavisam citu pieeju, un tāda eksistē!
Praktiski tas notiks slēgtā Facebook grupā. Katru nedēļu būs 2-3 tiešraides nodarbības, katru dienu jauni iedvesmas padomi, praktiski risinājumi, ieteikumi, pieredzes stāsti, uzdevumi. Tiešraidēs runāsim gan par cilvēka psihes īpatnībām un kā sadzīvot ar dabas ielikto, būs meditācijas, dziļš darbs ar sevis pieņemšanu.
Viss no dzīves un personīgās pieredzes, apzinoties savus klupšanas akmeņus un vājās vietas, liekot lietā zināšanas.
No savas puses mēs tev varam garantēt, ka ja tu piedalīsies nodarbībās un stradāsi ar programmā ietvertajiem instrumentiem, rezultāts 100% būs! Tāds, uz kādu tev šobrīd ir gatavība.
Šis projekts ir kopdarbs. Par Tavu dvēselisko un emocionālo pusi rūpēsies Signe Inspiration. Programmas ietvaros veiks dziedinošu darbu ar tavu zemapziņu – palīdzēs atbrīvoties no iekšējiem blokiem, nostāties pašapziņai savā vietā un pieņemt pašam sevi jebkādā formā.
Par praktisko, tehnisko un psihes uzbūves pusi stāstīs, rādīs un motivēs Evija Čeprova, socionikas konsultante un pasniedzēja. Palīdz atrast un saprast pašam sevi,  saprast veidu, kā tieši tu vari nokļūt tur, kur vēlies, izprotot savas rakstura iezīmes. Katrs cilvēks ir atšķirīgs, tāpēc neder viena pieeja visiem.
Piesakies un ieraugi sevi jaunā gaismā! Notici un piedzīvo, ka tu vari!
Par mūsu iepriekšējo projektu “Lāpsta un lejkanna taviem sapņiem” Liene Borherte saka tā:
“Burvīgā tandēma – Signes un Evijas projektu “Lāpsta un lējkanna Taviem sapņiem” gribētu salīdzināt ar slimnīcu un lidostu. Kāpēc tieši ar šiem 2 objektiem? Jo lāpsta ir tā slimnīca, kur sāp un kur “rok”, lai atrastu cēloņus un blokus slimībai, sliktai pašsajūtai un to, kādēļ sapņi nepiepildās. Savukārt lejkanna ir tā lidosta, kur Tu savu sapni, uz tauriņa spārniem, palaid un ļauj tam lidot, ar ticību un paļaušanos, ka tas nokļūs galamērķī. Savā dzīvē “uz ādas” esmu piedzīvojusi 2 būtiskas lietas: 1) tikai slimnīcā esmu dzirdējusi (arī pati lūgusi) patiesākās lūgšanas un 2) tikai lidostā esmu redzējusi patiesāko satikšanās prieku vai atvadu asaras un laba ceļa vēja vēlējumus. Ar sapņiem un vēlmēm ir līdzīgi. Iestādot sēkliņu zemē Tu taču to katru dienu neroc ārā, lai paskatītos, vai tā aug un attīstās? Mans lielākais ieguvums no 4 nedēļu piedzīvojuma ir sirdsmiers, ticība, paļāvība un vēlme atkal izplest spārnus, un zināt, ka, ja arī būs jāapstājas kādā brīdī, tad mācēšu skaisti nosēsties (piezemēties), nevis nokrist ar lielu blīkšķi. Ar ko man vēl jāstrādā pēc kursa beigām? Ar bloku, ka ES DRĪKSTU visu, ko vēlos un nebaidīties, ka, notiekot kam labam manā dzīvē, tik pat drīz gaidīt arī asaras jeb, gandrīz vai gēnos “iepotēto” – nesapriecājies, lai nav jāraud!”
Liene S.:
“Aaaaaa esmu spārnos un milzīga pateicība Dievam un jums abām🧡💚❤
Mārīte Liepiņa:
“PALDIES LIELS Signe un Evija par jaudīgo programmu! 🤗Tā bija ļoti interesanta, aizraujoša, iedvesmojoša! ❤Jāsaka, brīnumus savā dzīvē jau sāku pamanīt!”
Mairita Robežniece:
“Es no šīs grupas saņēmu vairāk nekā biju gaidījusi.Ļoti vērtīga .Maksātu vismaz 100 eiro vairāk!”

 

Dalībnieki

Our course begins with the first step for generating great user experiences: understanding what people do, think, say, and feel. In this module, you’ll learn how to keep an open mind while learning.

Total numbers of students in course