Attiecību seminārs/tipu ballīte

Attiecību seminārs/tipu ballīte

€40
Categories:

Par šo kursu

Sanākam uz pēdējo tikšanos šajā gadā!

Apvienosim patīkamo ar …patīkamo! 🙂 Jūs jau zināt, ka mūsu kopīgās sanākšanas reizes izvēršas draudzīgas, iedvesmojošas, jautras un ļoti ļoti lietderīgas. Tāda būs arī šī tikšanās reize.

 

Vispirms es padalīšos stāstījumā par duālajām un aktivācijas attiecībām. Cik tas ir patīkami, ko no tām var gūt, bet pats galvenais – kāds ir to “saslēgšanās” mehānisms, kas nepieciešams, lai tādas izveidotos un būtu noturīgas. Gan viltības no socionikas teorijas, gan reāli piemēri no dzīves. Noderēs gan tiem, kas ir attiecību meklējumos, gan tiem, kas vienkārši fano par visu socionisko un ir ceļā uz savu personisko izaugsmi! Tas būs apmēram pusotru stundu garš stāstījums.

Vakara otrajā daļā – saviesīgas sarunas, uzkodas, dzirkstošais, pikanti joki, smiekli un socionikas piemērīšana dzīvē!

Tā kā vietu skaits pasākumā ir ierobežots (max – 20 cilvēki), lūdzu, piesakies laicīgi!

Līdzi ņem “groziņu” ar savām mīļākajām uzkodām un dzirkstošu dzērienu.

Dresskods – grezni, pompozi, mirdzoši, iespaidīgi!

Visiem vakara dalībniekiem uztaisīšu kopīgu Whatsapp čatu, kur varēsiet vienoties par kopbraukšanu, sarunāt, kādus gardumus un dzērienus kurš nesīs, un uzdot visus interesējošos jautājumus.

Dalības maksa:

piesakoties līdz 10.decembrim – 30 eiro, līdz 16.decembrim – 40 eiro, pasākuma dienā – 50 eiro.

 

Dalībnieki

Our course begins with the first step for generating great user experiences: understanding what people do, think, say, and feel. In this module, you’ll learn how to keep an open mind while learning.

Total numbers of students in course