LĀPSTA UN LEJKANNA TAVIEM SAPŅIEM. TURPINĀJUMS

LĀPSTA UN LEJKANNA TAVIEM SAPŅIEM. TURPINĀJUMS

€40
Categories:

Par šo kursu

8 NODARBĪBAS NO 5.APRĪĻA – 24.MAIJAM OTRDIENĀS

“Lāpsta un Lejkanna Taviem Sapņiem”, 2.LĪMENIS

Norises laiks: 2022.gada 5.aprīlis- 24.maijs

Norises vieta: slēgta FB maksas grupa

 

Vai tev ir sapņi, kurus tu vēlies piepildīt?

Par ko tu sapņo?

Kādi ir tavi nodomi, vēlmes – uz šo gadu, uz pieciem, uz dzīvi?

Vai tu atļauj sev sapņot par to, ko tu patiešām vēlies šajā dzīvē?

Vai tu apklusini savu sapņu kluso balstiņu un centies sevi ielikt striktos prāta rāmjos par secīgiem un racionāliem soļiem, kas tev savā dzīvē jāsper? Un tu sev saki – pēc tam es pasapņošu par patīkamo.

Vai tevī skan jautājums: Kā man realizēt savus sapņus? Kā sasniegt mērķus?

Vai varbūt tu neredzi jēgu sapņot? Jo neredzi veidu, kā varētu piedzīvot savu sapni īstenībā?

Vai tu baidies rīkoties? Nezini, kā nonākt līdz savam sapnim?

Nezini, kas tev traucē, lai virzītos, dzīvotu tā, kā vēlies?

Vai tev bail, ko apkārtējie teiks? Vai sapratīs?

Vai tev ir sajūta, ka tu neiederies loģiskajā prāta pasaulē?

Bet varbūt tu nezini, ko tu patiesībā vēlies, ko un kā tu gribi savā dzīvē redzēt, kā dzīvot? Bet tā kā ir, tevi neapmierina?

Kā saprast, kāds ir mans potenicāla apjoms, ko es vispār spēju šajā dzīvē realizēt?

Ko ar to visu darīt? Kā tikt skaidrībā, virzīties? Kas ir pareizais ceļš?

Kāds atblasts man vajadzīgs? Iedrošinājums, iedvesma? Kas?

 

Ja tevī skan kaut viens no šiem jautājumiem, tu esi mīļi gaidīts mūsu kursā, kurā ietvertie instrumenti darbam ar sevi online tikšanās reizēs palīdzēs katram atslēgt un atbrīvot sevī aizturēto potenciālu, kuru līdz šim dažādu iemeslu pēc sevī bloķēji, ļaut tam izpausties.

 

Piedaloties online tikšanās reizēs un pildot uzdotos mājasdarbus, Tu:

*Atlaidīsi savas bailes sapņot jebkurā mērogā

*Atļausi sev vēlēties to, kas tieši tev ir svarīgi un dod dzīves garšu

*Radīsi drosmi sekot savam iekšējam impulsam

*Ļausies vēlmei darīt un realizēt konkrēti to, ko tu vēlies, un tad, kad tu vēlies

 

No savas puses mēs tev varam garantēt, ka ja tu piedalīsies nodarbībās un stradāsi ar programmā ietvertajiem instrumentiem, rezultāts 100% būs! Tāds, uz kādu tev šobrīd ir gatavība.

Pārmaiņas notiks pakāpeniski:

*Iziešana nākamajā līmenī dzīves jomās, kas tev ir aktuālas

*Spēja ieraudzīt jaunus risinājumus situācijām vai jautājumiem, uz kuriem nebija atbildes

*Tev noteikti paaugstināsies pašapziņa

*Tu labāk sapratīsi sevi un to, ko tu patiesībā vēlies, pieņemsi sevi

*Tev notiks uzlabojumi kādā no dzīves jomām – kādam atnāks jauni sadarbības partneri biznesā, jauni projekti, kādam radīsies ģeniālas idejas savu produktu, pakalpojumu tālākai attīstībai, kādam uzlabosies attiecības, kādam radīsies risinājumi nekustamo īpašumu jautājumos. Tie ir tikai daži no piemēriem, kādus rezultātus cilvēki iegūst, izmantojot programmā piedāvātos instrumentus.

 

Vai jūti gatavību savām lielajām dzīves pārmaiņām?

Vai ir gatavība uzņemties atbildību un iniciatīvu par savu dzīvi, darbībām, lai atļautu sev iziet nākamajā dzīves līmenī?

 

Tad pievienojies!

 

Programmas cena: tikai 40 Eiro

 

Ja tev ir papildu jautājumi, raksti info@cilvekutipi.lv

 

Programmu vada 2 meistares:

Signe Inspiration – Iedvesmo Lieliem Sapņiem.

Programmas ietvaros veiks dziedinošu darbu ar tavu zemapziņu – palīdzēs atbrīvoties no iekšējiem blokiem, nostāties pašapziņai savā vietā un atļaut sev sapņot un realizēt savus sapņus.

 

Evija Čeprova – palīdz atrast un saprast pašam sevi.

Palīdzēs saprast veidu, kā tieši tu vari nokļūt tur, kur vēlies, izprotot savas rakstura iezīmes. Katrs cilvēks ir atšķirīgs, tāpēc neder viena pieeja visiem.

Nodarbībās tu sajutīsi vai sapratīsi, kāpēc, iespējams, tev sapnis ir īstais veids, kā domāt par nākotni un laimi, bet tavam draugam labāk strādā mērķi un plānošana. Kā, nemānot sevi, vislabāk nokļūt līdz savu sapņu un mērķu realizācijai.

Atsauksmes:

Ilga Gedrovica:

“Sveicināta, Evija! Te Ilga, pie Tevis biju uz konsultāciju pagājušajā rudenī, kad, mainot man savu dzīvi radikāli, centos sevi iepazīt arī caur socioniku ar Tavu palīdzību. Vēlreiz paldies Tev par foršo konsultāciju. Taču rakstu arī lai pateiktu milzīgu PALDIES par iedrošinājumu, iedvesmu un ideju – pateicoties Tev radīju manu mājaslapu, kuru gribu Tev, kā šīs idejas autorei kā vienai no pirmajām “atrādīt” Un tātad, lūdzu Tavas domas par www.ilgagedrovica.com Milzīgs Tev PALDIES par visu, ko dari un esi devusi, un no sirds vēlu arī Tev veiksmi tavās iecerēs! Ar vissiltākajiem sveicieniem – Ilga”

Inese K.

“Labvakar Evija! Šodien visu dienu domāju par mūsu sarunu. Ko tādu, kas rada pozitīvas emocijas gribas vēl un vēl izjust. Saruna ar Tevi bija iedvesmojoša. Esmu uzstādījusi mērķi un centīšos neatkāpties no tā, jo zinu beidzot ko vēlos un kā man trūkst. Tu esi brīnišķīgs cilvēks un speciālists, un Taviem tuvajiem un draugiem ir veicies, jo Tu esi viņu dzīvēs. Un es priecājos, ka arī man bija tāda iespēja satikt Tevi. Paldies, un lai Tev izdodas arī turpmāk iedvesmot cilvēkus !”

 

Arvis Cinis

“Vēlreiz paldies par foršo lekciju. Jo vairāk informācijas Jūs iedodat, jo vairāk man visi puzles gabaliņi manā dzīvē saliekas kopā. Sāku saprast, kas bija pēc sociotipa mana bijušā sieva un ņemot vērā, kas esmu es, saliekās kopā kāpēc mums bija jāšķiras. Šis viss strādā. Liels paldies! Gaidu ar nepacietību nākamo otrdienu.”

 

 

 

Dalībnieki

Our course begins with the first step for generating great user experiences: understanding what people do, think, say, and feel. In this module, you’ll learn how to keep an open mind while learning.

Total numbers of students in course