MĪLESTĪBAS MATEMĀTIKA. VEBINĀRU cikls Facebook Live

MĪLESTĪBAS MATEMĀTIKA. VEBINĀRU cikls Facebook Live

€60
Instructor:
Categories:

Par šo kursu

Lai cik Tev būtu gadi, kāda dzīves un attiecību pieredze – labas attiecības vajag lolot, tās var un vajag meklēt, atrast un veidot, neskatoties ne uz ko.

Tā ir Tava atbildība pašam pret sevi, jo saskanīgas un siltas attiecības būtiski uzlabos Tavas dzīves kvalitāti. Tu dzīvosi ilgāk, laimīgāk, veselīgāk un ar prieku!

Attiecības nav kā mūža meža maldi. Izrādās, ka tās var izskaitļot un prognozēt jau iepriekš, detalizēti saprast, saprātīgi koriģēt, izprast līdz vissīkākajām niansēm.

Attiecībās pastāv loģiskas, dabiskas likumsakarības, kas sniedz atbildes uz pašiem piņkerīgākajiem savstarpējās saprašanās jautājumiem.

Šajā vebināru ciklā es izstāstīšu visu svarīgāko par to, kā veidojas saderīgas attiecības un kas izraisa strīdus, nesaskaņas un konfliktus. Tā būs attiecību ābece, kas būtu jāzin ikvienam, kas ir jebkādās attiecībās ar apkārt esošajiem cilvēkiem.

Par mīlestību, naidu un partnerattiecībām.

Par bērnu un vecāku attiecībām.

Par to, kāpēc šķiršanās dažreiz ir labākais, kas var notikt.

Par to, ka mēs nespējam iet pret dabas iedibināto kārtību.

Par to, ka nav sliktu cilvēku, ir tikai nesaderīgas attiecības.

Par to, ka pasaulē ir jūra cilvēku, kas tev der un tā vien alkst tevi satikt.

Par pašvērtējumu, kas ir sabojājies nesaderīgu attiecību iespaidā.

Par to, ka IR atslēga uz saskanīgām attiecībām.

🥇Pastāstīšu kā dabiski notiek “pievilkšanās” pie iepazīšanās, kas un kāpēc visbiežāk sapārojas. Kāpēc ietrinamies nesaderīgās attiecībās un ko ar tām tagad iesākt.
🥈Tāpat arī par to, kā notiek “ieslēgšanās” attiecībās, kurš kuru pavelk vai apdzēš, kad tas ir labi, bet kad iznīcinoši.
🥉Kuras attiecības ir labas un vislabākās, kāpēc; kā tās sajust un atpazīt tuvā un tālā distancē.
🏅Rekomendācijas dažādu attiecību uzlabošanai.
🎖un, protams, piemēri no dzīves iedvesmai un mācībai.
🌟nodarbībās izpētīsim attiecību veidus un to mehānismus.
Pilnīgi jauns 8 nodarbību VEBINĀRU cikls par visiem  ATTIECĪBU VEIDIEM TIPU STARPĀ!!!
🌟Tiksimies otrdienās plkst.19.00 Facebook nodarbības tiešraidē vai arī uzreiz pēc tās ierakstā, kas būs pieejams skatīšanai neierobežotu reižu skaitu  līdz marta beigām.
🌟vebināri notiks 12.01., 19.01., 26.01., 02.02., 09.02., 16.02., 23.02., 02.03. plkst.19.00
🌟Dalības maksa 8 vebināru ciklā ir 60 eiro.
🌟Piesakies vebināriem, veic apmaksu un es tevi pievienošu Facebook slēgtajai grupā, kur notiks vebināru tiešraides.

Ikvienam dalībniekam katras tiešraides laikā  un pirms tās būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus, un atbildes uz tiem tiks sniegtas uzreiz tiešraides laikā vai nākamajā nodarbībā.

Katras nodarbības vadmotīvs un pamatvērtība būs iedrošinājums un atbalsts darīt un rīkoties savas laimes vārdā. Es sniegšu visu savu pieredzi, zināšanas, atbalstu un iedrošinājumu ikvienam, kas vēlas savās attiecībās justies harmoniski.

Lai piedalītos vebināru ciklā, nepieciešams veikt šī cikla apmaksu, pie reģistrācijas norādot savu vārdu, ar kuru esi atrodams Facebook.com.

Pēc apmaksas saņemšanas es Tevi pievienošu slēgtajai grupai.

Dalībnieki

Our course begins with the first step for generating great user experiences: understanding what people do, think, say, and feel. In this module, you’ll learn how to keep an open mind while learning.

Total numbers of students in course