MĪLESTĪBAS MATEMĀTIKA. VEBINĀRU turpinājums Facebook

MĪLESTĪBAS MATEMĀTIKA. VEBINĀRU turpinājums Facebook

€40
Instructor:
Categories:

Par šo kursu

Šajā vebināru ciklā es turpināšu stāstu par saderību attiecībās, izstāstīšu visu svarīgāko par to, kā veidojas saderīgas attiecības un kas izraisa strīdus, nesaskaņas un konfliktus. Tā būs attiecību ābece, kas būtu jāzin ikvienam, kas ir jebkādās attiecībās ar apkārt esošajiem cilvēkiem.

🥇Pastāstīšu kā dabiski notiek “pievilkšanās” pie iepazīšanās, kas un kāpēc visbiežāk sapārojas. Kāpēc ietrinamies nesaderīgās attiecībās un ko ar tām tagad iesākt.
🥈Tāpat arī par to, kā notiek “ieslēgšanās” attiecībās, kurš kuru pavelk vai apdzēš, kad tas ir labi, bet kad iznīcinoši.
🥉Kuras attiecības ir labas un vislabākās, kāpēc; kā tās sajust un atpazīt tuvā un tālā distancē.
🏅Rekomendācijas dažādu attiecību uzlabošanai.
🎖un, protams, piemēri no dzīves iedvesmai un mācībai.
🌟nodarbībās izpētīsim attiecību veidus un to mehānismus.
 4 papildus nodarbību VEBINĀRU cikls par visiem  ATTIECĪBU VEIDIEM TIPU STARPĀ!!!
🌟Tiksimies otrdienās plkst.19.00 Facebook nodarbības tiešraidē vai arī uzreiz pēc tās ierakstā, kas būs pieejams skatīšanai neierobežotu reižu skaitu  līdz marta beigām.
🌟vebināri notiks 09.03., 16.03., 23.03., 30.03. plkst.19.00
🌟Dalības maksa 4 vebināru ciklā ir 40 eiro.
🌟Piesakies vebināriem, veic apmaksu un es tevi pievienošu Facebook slēgtajai grupā, kur notiks vebināru tiešraides.

Ikvienam dalībniekam katras tiešraides laikā  un pirms tās būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus, un atbildes uz tiem tiks sniegtas uzreiz tiešraides laikā vai nākamajā nodarbībā.

Katras nodarbības vadmotīvs un pamatvērtība būs iedrošinājums un atbalsts darīt un rīkoties savas laimes vārdā. Es sniegšu visu savu pieredzi, zināšanas, atbalstu un iedrošinājumu ikvienam, kas vēlas savās attiecībās justies harmoniski.

Lai piedalītos vebināru ciklā, nepieciešams veikt šī cikla apmaksu, pie reģistrācijas norādot savu vārdu, ar kuru esi atrodams Facebook.com.

Pēc apmaksas saņemšanas es Tevi pievienošu slēgtajai grupai.

Dalībnieki

Our course begins with the first step for generating great user experiences: understanding what people do, think, say, and feel. In this module, you’ll learn how to keep an open mind while learning.

Total numbers of students in course