18.09. SIGULDA. Socionika un mans bizness.

18.09. SIGULDA. Socionika un mans bizness.

€50

Par šo kursu

Socionika un bizness ir maģiska kombinācija, kas paātrina visu, ko dari un ļauj izlaist neveiksmju, eksperimentu un mēģinājumu posmu uz savas peļņas rēķina.

Ar socionikas un cilvēku tipu zināšanām tu vari izdarīt precīzas un pareizas izvēles kā biznesa virzienos, tā arī komandas biedru atlasē, prognozēt sadarbības iznākumu un skaidri apzināties, kas un kāpēc biznesā der tieši tev!

Seminārā es stāstīšu par to, kā cilvēkā no dabas ieliktie talanti ietekmē viņa darba rezultātu un to, cik svarīgi ņemt vērā savu spēju robežas.  Par to, ka katram ir piemērota atšķirīga metode biznesa vadīšanai, peļņas gūšanai, līderībai. Par to, ka ne katrs var nodarboties ar to, ko izsapņojis vai iekārojis. Ir nozares, kurās noteikti tipi neizbēgami piedzīvos fiasko, bet to ir iespējams sev aiztaupīt, savlaicīgi noskaidrojot savas stiprās un vājās puses, nedarot to, kas nepadodas.

To, kas vēl pagaidām Tev ir problēma – socionika jau sen ir atrisinājusi.

Būs daudz piemēru no dzīves reālos stāstos, fotogrāfijās un video.

Pasākums notiks brīvā atmosfērā, runāsim tikai un vienīgi par dzīvi, cilvēkiem un biznesu, par reālām problēmām un praktiskiem risinājumiem.

Atnāc – nenožēlosi, tev patiks!

Piesakies savlaicīgi, jo vietu skaits šim pasākumam ir ierobežots.

Dalībnieki

Our course begins with the first step for generating great user experiences: understanding what people do, think, say, and feel. In this module, you’ll learn how to keep an open mind while learning.

Total numbers of students in course