Socionikas kursi. 2.līmenis. VEBINĀRI Facebook grupā

Socionikas kursi. 2.līmenis. VEBINĀRI Facebook grupā

€49
Instructor:
Categories:

Par šo kursu

Šīs 6 online nodarbības būs turpinājums socionikas kursiem iesācējiem, tas ir piemērots ikvienam sevis un citu cilvēku labākai saprašanai.

  • Saskanīgu attiecību veidošanās priekšnosacījumi.
  • Radoši un praktiski uzdevumi sevis iepazīšanai. Piemērotas profesijas izvēle.

Šajās sešās nodarbībās Tu:

  • iegūsi jaunu izpratni par to, kas ir saderīgas un attiecības un iemācīsies tās izveidot
  • uzzināsi kāpēc viens prot nopelnīt, bet citam tas nekad neizdodas un kāda nodarbošanās man pašam palīdzēs dzīvot pārticīgu dzīvi
  • izpratīsi, kāpēc viens ir buldozers, bet cits ir pelēkā pele un kāpēc viens metas kaujā, bet otrs ierok galvu smiltīs, kā arī kā tas palīdz man atrast savu komfortablo vietu dzīvē
  • noskaidrosi par saviem draugiem, kāpēc viens ar prieku uzņem un cienā viesus, bet otrs kā sīkstulis domā tikai par sev
  • iemācīsies komunicēt tā, lai neiedzīvotos sirmos matos!

Kopā izpētīsim un turpmāk labāk sapratīsim arī Tev svarīgus cilvēkus blakus – radiniekus, draugus, kolēģus, paziņas, lai Tu viņus labāk iepazītu un pārstātu raizēties par problēmām, kas patiesībā nemaz nav problēmas.

Šajā vebināru ciklā es izstāstīšu visu svarīgāko par to, kā veidojas saderīgas attiecības un kas izraisa strīdus, nesaskaņas un konfliktus. Tā būs attiecību ābece, kas būtu jāzin ikvienam, kas ir jebkādās attiecībās ar apkārt esošajiem cilvēkiem.

Par mīlestību, naidu un partnerattiecībām.

Par to, kāpēc šķiršanās dažreiz ir labākais, kas var notikt.

Par to, ka mēs nespējam iet pret dabas iedibināto kārtību.

Par to, ka nav sliktu cilvēku, ir tikai nesaderīgas attiecības.

Par to, ka pasaulē ir jūra cilvēku, kas tev der un tā vien alkst tevi satikt.

Par pašvērtējumu, kas ir sabojājies nesaderīgu attiecību iespaidā.

Par to, ka IR atslēga uz saskanīgām attiecībām.

🌟Tiksimies pirmdienās un ceturtdienās plkst.20.00 Facebook nodarbības tiešraidē vai arī uzreiz pēc tās ierakstā, kas būs pieejams skatīšanai neierobežotu reižu skaitu  līdz aprīļa beigām.
🌟vebināri notiks 25.10., 28.10, 01.11., 04.11., 08.11., 11.11. plkst.20.00
🌟Dalības maksa 6 vebināru ciklā ir 49 eiro.
🌟Piesakies vebināriem, veic apmaksu un es tevi pievienošu Facebook slēgtajai grupā, kur notiks vebināru tiešraides.

Ikvienam dalībniekam katras tiešraides laikā  un pirms tās būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus, un atbildes uz tiem tiks sniegtas uzreiz tiešraides laikā vai nākamajā nodarbībā.

Katras nodarbības vadmotīvs un pamatvērtība būs iedrošinājums un atbalsts darīt un rīkoties savas laimes vārdā. Es sniegšu visu savu pieredzi, zināšanas, atbalstu un iedrošinājumu ikvienam, kas vēlas savās attiecībās justies harmoniski.

Lai piedalītos vebināru ciklā, nepieciešams veikt šī cikla apmaksu, pie reģistrācijas norādot savu vārdu, ar kuru esi atrodams Facebook.

Pēc apmaksas saņemšanas es Tevi pievienošu slēgtajai grupai.

Dalībnieki

Our course begins with the first step for generating great user experiences: understanding what people do, think, say, and feel. In this module, you’ll learn how to keep an open mind while learning.

Total numbers of students in course