Turpinājums – Mans vieglais ceļš dzīvē. Online kurss, 2.daļa

Turpinājums – Mans vieglais ceļš dzīvē. Online kurss, 2.daļa

€79
Categories:

Par šo kursu

Šis ir turpinājums online kursam “Mans vieglais ceļš dzīvē”, kā arī iespēja pievienoties ikvienam, kas jau kādā citā projektā apguvis socionikas pamatus.

Kursā būs 16 nodrabības, no kurām daļu veltīsim sociotipu valodai jeb semantikai, bet otra daļa būs par visiem 16 attiecību veidiem, kādi pastāv starp 16 tipu cilvēkiem.

Tipu valoda, jeb semantika ir maģisks rīks, lai nolasītu un atkodētu cilvēka tipu. Nav trāpīgākas pieejas sociotipa noteikšanai par šo! Mācīsimies klausīties un sadzirdēt, kādā valodā patiesībā runā cilvēks, ar kuru sarunājamies.

Katrai sociotipa iezīmei (loģikai, ētikai, intuīcijai, sensorikai, ekstraversijai, intraversijai, racionalitātei un iracionalitātei) ir savs vārdu krājums, kas raksturo kādu pasaules segmentu – emocijas, darbošanos, fiziskas sajūtas, spēka metodes, skaistumu, saprātu, laika plūdumu, fantāziju. Viens vieglāk orientējas jūtu pasaulē, bet cits visur redz izdevīgumu un iespējas.
Tas ir labi nolasāms no cilvēka semantikas – lietotā vārdu krājuma.
Te nav nozīme valodas bagātībai, bet tieši iezīmei raksturīgajam vārdu krājumam. To mēs mācīsimies dzirdēt, pamanīt un pielietot cilvēka sociotipa noteikšanā.

 

Šajā vebināru ciklā es turpināšu stāstu par saderību attiecībās, izstāstīšu visu svarīgāko par to, kā veidojas saderīgas attiecības un kas izraisa strīdus, nesaskaņas un konfliktus. Tā būs attiecību ābece, kas būtu jāzin ikvienam, kas ir jebkādās attiecībās ar apkārt esošajiem cilvēkiem.

🥇Pastāstīšu kā dabiski notiek “pievilkšanās” pie iepazīšanās, kas un kāpēc visbiežāk sapārojas. Kāpēc ietrinamies nesaderīgās attiecībās un ko ar tām tagad iesākt.
🥈Tāpat arī par to, kā notiek “ieslēgšanās” attiecībās, kurš kuru pavelk vai apdzēš, kad tas ir labi, bet kad iznīcinoši.
🥉Kuras attiecības ir labas un vislabākās, kāpēc; kā tās sajust un atpazīt tuvā un tālā distancē.
🏅Rekomendācijas dažādu attiecību uzlabošanai.
🎖un, protams, piemēri no dzīves iedvesmai un mācībai.
🌟nodarbībās izpētīsim attiecību veidus un to mehānismus.

 

Piedaloties online tikšanās reizēs un līdzdarbojoties, Tu:

– iegūsi jaunas metodes sevis paša un citu cilvēku novērtēšanai

– patiksi sev

– iegūsi domubiedrus un patiesu atbalsta grupu

– izpratīsi iepriekšējos klupšanas akmeņus

– atradīsi savu metodi kādā tempā un kā tieši dzīvot, lai būtu laimīgs un realizējies

 

Ko tu apgūsi:

  • iepazīsi un izpratīsi savu psihes uzbūvi – kā tu redzi pasauli
  • ko darīt ar savām vājajām vietām
  • kā attīstīt savus dabiskos talantus
  • kā sadzīvot ar savu ģimeni
  • kāds ir man komfortablākais komunikācijas stils
  • kas nosaka manu un partnera seksualitāti
  • kā izveidot saderīgas attiecības
  • kā noteikt sociotipu citiem cilvēkiem
  • kā pieņemt nepieņemamo

 

Šis kurss ir piemērots arī tiem, kas jau zina savu sociotipu, bet vēl līdz galam nesaprot, ko ar to iesākt.

 

Kā tas notiks?

Praktiski tas notiks slēgtā Facebook grupā. 8 nedēļas katru nedēļu būs 2 tiešraides nodarbības, jauni iedvesmas padomi, praktiski risinājumi, ieteikumi, pieredzes stāsti, uzdevumi. Tiešraidēs runāsim par cilvēka psihes īpatnībām un kā sadzīvot ar dabas ielikto sevī un citos.

Viss ir pārbaudīts un strādā jau tagad mums tepat līdzās esošajiem cilvēkiem. Arī tev strādās! Viss no dzīves un personīgās pieredzes, apzinoties savus klupšanas akmeņus un vājās vietas, liekot lietā zināšanas.

 

Online tiešraides nodarbības notiks 2 reizes nedēļā pirmdienās un ceturtdienās plkst.11.00, bet ieraksti būs pieejami jebkurā laikā visu šī projekta darbības laiku. Vari skatīties sev ērtā laikā.

 

Veicot šī kursa pirkumu, lūdzu norādi kā Tevi var atrast Facebook, lai varu pievienot slēgtajai grupai.

8.nedēļu 16 nodarbību kursa cena ir 79 eiro.

Dalībnieki

Our course begins with the first step for generating great user experiences: understanding what people do, think, say, and feel. In this module, you’ll learn how to keep an open mind while learning.

Total numbers of students in course