Ko vēlas vīrietis?

Kā iedot vīrietim tieši to, kas viņam ir visvairāk vajadzīgs un kļūt par viņa sapņu piepildītāju un sirds pavēlnieci?

Bieži vien mēs rīkojamies “pa tukšo”, jo mums joprojām māca, ka ceļš uz vīrieša sirdi iet caur vēderu. Šis padoms diemžēl darbojas visai reti, jo izrādās, ka tikai dažiem vīriešiem tas tiešām ir svarīgi. Vairākuma vīriešu īstenās vēlmes un vajadzības, ko viņi tiecas apmierināt attiecībās, ir pavisam citas. Zināšanas par vīriešu socioniskajiem tipiem precīzi un trāpīgi izskaidro viņu slēptākās vēlmes, un palīdz attiecības veidot auglīgi.

Donkihots. Viņa dzīves sapnis ir lai viņu pabarotu un rūpētos par viņu aiz mīlestības. Sena socioniska gudrība vēsta, ka Donkihots vienmēr ir izsalcis. Jums jākļūst par patiesi gādīgu saimnieci. Derēs viss – apsiet šallīti, izcept pīrādziņus, piedāvāt papildporciju, iesaiņot līdzi sviestmaizi. Papildiniet to visu ar labvēlīgu un maigu smaidu. Galvenais ir rūpēties un mīlēt!

Dimā. Viņš tiecas pēc pārliecības par to, ka viņam viss izdosies. Tāpēc nepagurusi atgādiniet viņam, ka esat pārliecināta par viņa spēju tikt galā ar jebkuru lietu, ka neviena iespēja vēl nav palaista garām un visu iespējams izlabot. Vislabāk, ja taktiski teiksiet priekšā, kā tieši to izdarīt, bet vienlaikus rūpīgi jāslēpj tas, ka ieteikumu autore esat jūs.

Igo. Viņa sapnis – lai viss būtu skaidrs reizi par visām reizēm, lai atrastu kādus noteikumus, kas ikvienā dzīves situācijā nodrošinātu pareizos risinājumus dzīvē. Igo ciena sievietes, kas ir gudras un pārliecinātas par savu taisnību. Tāpēc jūsu apgalvojumiem jābūt loģiski pamatotiem. Pastipriniet tos ar atsaucēm uz atzītām autoritātēm. Nežēlojiet laiku tam, lai detalizēti izskaidrotu to, kas jums pašai ir labi saprotams.

Robespjērs. Viņa dzīves sapnis ir tāds, lai kāds viņam nodrošinātu svētku un drošības atmosfēru. Tieši jums ir jānodrošina viņam šie dzīves svētki. Derēs viss – salūts, mūzika, dejas kā arī to vietu apmeklēšana, kur izklaidē. Bet, ja jūs pati nodejosiet Robespjēram kādu īpašu deju, kļūsiet par viņa sirds karalieni.

Hamlets. Viņš sapņo par to, lai dzīve būtu viegla, brīva no sadzīves sīkumiem, saprātīga un sakārtota. Izrādiet veselo saprātu, apdomību, paskaidrojiet ikvienu savu lēmumu, pamatojiet priekšlikumu. Jums vienmēr ir jāzin, kas tagad ir pirmajā vietā, bet kam ir otršķirīga nozīme. Turklāt otršķīrīgām lietām vienmēr ir jābūt sadzīves rūpēm, komfortam, rūpēm par barību.

Maksims. Viņš necieš nekonkrētību. Viņa sapnis ir priecīga dzīve bez nepatīkamiem pārsteigumiem. Tāpēc jums ir jābūt tikai priecīgai un jācenšas viņu informēt par ikvienu jautājumu. Nekāda noslēpumainība! Atbrīvojiet viņu no izvēles problēmas visur, kur vien radīsies šāda iespēja. Jums skaidri jāredz vienas izvēles pārsvars pār otru, ja pastāv izvēle un nekavējoties ne mirkli jāizdara pareizā izvēle.

Žukovs. Viņš sapņo par to, lai attiecības attīstītos tikai uz labāko. Jums ir laikus jāizrāda sava labvēlība un nedrīkst aizmirst atzīmēt, ka jūsu attiecības šodien ir kļuvušas vēl labākas, nekā bija vakar. Jūsu uzdevums ir nepagurušai izrādīt neverbālas patikšanas zīmes – smaidīt, maigi lūkoties, pieskarties. Jūsu tēls nedrīkst ne mirkli liecināt par izlēmību un lielām darba spējām.

Jeseņins. Te nepieciešama īpaši virtuoza ekvilibristika. No vienas puses viņš vēlas sievieti, kura apturēs auļojošu zirgu un ieies degošā būdā. No otras puses – viņa nedrīkst atgādināt feldfēbeli svārkos un nedrīkst apdraudēt viņa vīrišķīgo pašcieņu. Tāpēc nepagurusi atkārtojiet: „Ak, mums taču nav no kā baidīties!” Lai viņš sajūt, ka aiz jums viņš ir kā aiz akmens sienas, tikai neizrādiet, ka zinat par šo viņa sajūtu.

Napoleons. Vienīgais, ko nespēj pats Napoleons – milzu ātrumā kaut ko sarēķināt galvā. Un viņš ir bezgala pateicīgs tai, kura viņu spēs atbrīvot no šī grūtā uzdevuma. Mazāk skaidrojiet, bet vairāk palīdziet viņam tikt galā ar aprēķiniem un visa veidu dokumentu aizpildīšanas, lasiet viņa vietā instrukcijas. Klusējot labojiet viņa kļūdas, kamēr viņš pats tās nav pamanījis.

Balzaks. Ja jūs jau pašā saknē ar drošu roku izbeigsiet jebkurus skandālus, nepatikas izrādīšanu, ja neviens neuzdrošināsies pacelt balsi jūsu klātbūtnē, Balzaks pret jums izjutīs neapturamu tieksmi. Pārliecība par sevi, emocionālās atmosfēras kontrolēšana, drosmīgi risinājumi – visam jāliecina par to, ka jūs esat cilvēks, kas var par sevi (un arī par viņu, bet to neakcentējiet) pastāvēt.

Džeks. Viņš cer satikt taktisku sievieti, kas delikāti noņemtu no viņa rūpes, kas saistītas ar fizioloģiju. Viņš vēlas, lai kāds neuzbāzīgi rūpētos par viņa veselību, ēšanu, apģērbu, komfortu, bet neapspriestu to skaļi. Nepieminiet šīs tēmas skaļi un rīkojieties nemanāmi. Tāpat neakcentējiet viņa uzmanību uz jūsu attiecību fizisko pusi. Ņemiet iniciatīvu savās rokās bez liekiem vārdiem, vienkārši rīkojieties.

Draizers. Viņš nebaidās ne no kā, izņemot neparedzētus apstākļus. Tāpat viņu dara saspringtu situācija, kad jāizvēlas starp diviem vienlīdzīgiem variantiem. Un viņš vēlētos būt pārliecināts, ka tiks galā ar jebkuru lietu, neatkarīgi no likteņa pavērsieniem. Jums vārdos un darbos ir jāuztur viņā šī pārliecība. Centieties pasargāt viņu no jebkāda veida pārsteigumiem un negaidītiem notikumiem. Izvairieties no nenoteiktības jebkādās tās izpausmēs.

Štirlics. Pats nepatīkamākais Štirlicam ir pēkšņa attieksmes maiņa, turklāt – gan patīkamā, gan nepatīkamā virzienā. Satuvināšanās soļiem jābūt plūstošiem un aprēķināmiem. Nesteidzieties, bet izrādiet klusu spiedienu, demonstrējot savas pozitīvās jūtas. Turklāt jūsu sejai visu laiku ir jāizstaro pārliecinošas dvēseliskās pieķeršanās zīmes.

Dostojevskis. Viņa sapnis ir dzirdēt apmēram tādu apgalvojumu: „Mums nav no kā bīties, jo mēs zinām, kas ir jādara!”. Bet ņemot vērā viņa vīrieša pašcieņu, nesakiet viņam, ka jūs viņu aizstāvēsiet un domāsiet viņa vietā. Tas viss jāpauž neverbāli. Varat padot viņam korķviļķi, kad viņš ar zobiem mēģina atvērt vīna pudeli. Centieties kopā ar viņu lasīt instrukcijas jauniem intrumentiem un ierīcēm. Sakiet: „Pamēģinām šādi!” un droši dariet kā uzskatāt par pareizu.

Hakslijs. Viņa sapnis – lai neko nepaskaidro, bet rūpējas par viņu tāpat vien. Nevajag detalizēti skaidrot kas, kā un kāpēc un pieprasīt kaut kādas atskaites. Viņš vienmēr novērtēs jūsu kulināres, dizaineres un mediķes iemaņas. Viņš izrāda interesi par mājīgumu, apgērbu, skaistiem traukiem. Jūsu konstruktīvie priekšlikumi šajos jautājumos viņu patīkami parsteigs. Viņam patiks izsmalcinātas vakariņas sveču gaismā un jūsu prasme ieviest kārtību viņa vecpuiša migā.

Gabēns. Viņam ir jābūt pārliecinātam, ka vienmēr ir iespēja saņemt mierinājumu dzīves likstās. Nenovediet viņu līdz emocionālai pārslodzei. Labvēlīga attieksme un silta izturēšanās lai kļūst par jūsu attieksmes stilu. Sirds dziļumos viņš tic brīnumiem. Varat parunāt ar viņu par fantastiku vai izbrīnīt viņu ar kādu pārsteigumu. Neskopojoties ar savu talantu demonstrēšanu, tāpat arī norādiet uz viņa paša īpašajām spējām. Pierunājiet viņu tās izmēģināt, bet ņemiet vērā, ka jūsu entuziasmam ir jābūt pietiekošam jums abiem.

Patika? Padalies ar citiem:
  •  
  •  
Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com