Mainīt sevi.

Reiz draudzējās zvirbulis un bruņurupucis. Kādu dienu zvirbulis, uz bruņurupuča nopūtām par rāmo dzīvi, nolēma draugam palīdzēt un ieteikt viņam vislabāko. Vajagot sākt lidot! No augstuma pasaule paveras pavisam citās krāsās, ir daudz vairāk iespēju.
Bruņurupucis piekrita iznesīgajam un aktīvajam zvirbulim, ka šī patiešām ir vēl pilnīgi neiepazīta joma, nolēma iziet no komforta zonas, atrada sev vislabāko lidošanas skolotāju, un ar apņēmību uzsāk savu transfromācijas ceļu. Jo ir taču visi priekšnoteikumi – griba, motivācija, maksātspēja un vislabākais skolotājs.
Bet. Kad tu pēdējo reizi redzēji lidojošu bruņurupuci?
Mainies, transformējies, uzlabojies, pilnveidojies. Strādā ar sevi. Saņemies. Izej no komforta zonas. Pārņem veiksminieka ieradumus. Dari kā skolotājs. Atrodi pareizo motivāciju. Viss ir iespējams! Vajag tikai gribēt!
Tikai nekādā gadījumā neiedomājies, ka tu esi labs jau tagad un vienkārši tāds, kāds esi!
Bet, ja nu mainīšanās sabojā labu mehānismu? Un kā vispār zināt kas, kad un vai vispār sevī ir jāmaina?
Varbūt vajadzētu sākt ar to, ka jānoskaidro, kas tad vispār esi? Zvirbulis vai bruņurupucis? Varbūt drīzāk zivs? Kas esi pēc būtības, ko spēj jau šodien bez transformācijām? Kas objektīvi ir uzlabojams, bet ko censties mainīt ir vienkārši stulbi un bezjēdzīgi?
Kas būs savādāk, kad tu būsi izmainījies? Kam tu patiksi labāk – sev vai citiem? Un, ja nu apkārtējie pat nepamana tavu lielo darbu? Ja nu to neviens no tevis nemaz nav vēlējies?
Daba ir gudra, katru no mums radījusi ar spējām un talantiem. Taču bieži mēs tos noniecinam, neievērojam, ieminam dubļos un esam gatavi iemainīt pret jebko, kas vien nepiemīt man pašam. Ak, kaut man nebūtu tik strauja daba! Kam vajadzīga mana emocionalitāte? Neviens negrib tik ambiciozu darbinieku! Esmu tik jūtīgs, tas ir tik nevīrišķīgi! Mana empātija man traucē veidot biznesu… Esmu tik pareizs, ka man grūti atrast draugus. Vienmēr atceros pāridarījumus, tas nospiež manu sirdi.
Jebkas, ko uzskati par savu trūkumu, ir pamats tavai varēšanai.
Ikvienai cilvēka iezīmei ir vērtība un pielietojums, vieta pasaulē. Noskaidro, kāds esi no dabas, kur un kam tas ir vērtīgi un ar mierīgu sirdi esi tu pats!
Patika? Padalies ar citiem:
  •  
  •  
Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com