Nešausti sevi!

Nešausti sevi! Pārstāj grauzt un gānīt sevi par pieļautajām kļūdām un neveiksmēm. Mēs ikviens kaut kur aizšaujam greizi. Un galu galā – vai tad visu tā uzreiz var zināt un saprast, mācēt un paveikt nevainojami?
Ik dienas es redzu apjukušus un salauztus cilvēkus, kas pārmet sev neveiksmes attiecībās. Pārmet sev neizdošanos, kļūdu izvēlē – kāpēc ļāvos attiecībām, kas jau sākumā bija pavītušas, nekādas. Bija tikai sapnis un cerība, kādam arī plāns un projekts, ka šoreiz būs!
Bet nu nav tās labsajūtas, nav miera un harmonijas, nav mīlestības un saskaņas. Ir tikai attiecības, taču tās nepavisam nav ceļošas un siltas.
Ko darīt? Vispirms jau piedot sev pašam un pieļaut, ka nezināji, ar kādu cilvēku tās ilgtermiņā būtu izdevušās. Atzīsti, ka centies un darīji visu labāko, ko tajā brīdī spēji un GRIBĒJI dot. Pieņem, ka ar tavu gribēšanu vien ir par maz, lai izdotos. Un arī ar darīšanu nepietiek.
Neraizējies par nākotni, tev būs jaunas attiecības, jo pasaulē ir daudz cilvēku, kas viens otru meklē. Meklē saskaņu un harmoniju, nevis vienkārši attiecības.
Tāpēc vismaz guli sava sapņa virzienā, neatmet visam ar roku. Turpini alkt mīlestības un rīkojies lietas labā.
Un sāc ar to, ka beidz sevi šaustīt!
Patika? Padalies ar citiem:
  •  
  •  
Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com