Noņemt vainas sajūtu

Noņemt vainas sajūtu par attiecībām, kuras nav izdevušās.
Daudzi ietiepīgi domā, ka kaut ko nav pareizi darījuši, nav bijuši gana labi. Par maz devuši, nav pratuši sarunāties, par maz mīlējuši.
Kāds varbūt tā jūtas joprojām, bet paliek attiecībās, jo cer, ka tās uzlabosies, mainīsies, kāds no pāra nāks pie prāta, varbūt pat abi….
Socionika palīdz apzināties un saprast, ka mums neder katrs cilvēks ciešām un ilgstošām attiecībām. Pat tad, ja tu ļoti centies, strādā ar attiecībām. Pat tad, ja ļoti gribi būt kopā tieši ar šo cilvēku. Vai vienkārši ļoti gribi būt attiecībās.
Tas, ko par neveiksmes iemesliem saskata viens, bieži vispār neatbilst tam, kā šīs attiecības redz otrs. Slikti jūtās abi, bet katram padomā kāds cits risinājums. Viens grib, lai viņu liek mierā, otrs uzskata, ka aktīvāk jāiesaistās. Kuram taisnība? Kam būtu jāpiekāpjas? Un, ja kāds piekāpsies, vai viņš nepaliks zaudētājos? Un kā tad būs sadzīvot ar šo sajūtu? Vai tad netraucēs attiecībām?
Ir jāapzinās, ka ir cilvēku tipi, ar kuriem attiecības nekad neizdosies, pat ja ar tām ļoti strādāsi. Un ir tipi, ar kuriem viss izdosies viegli un vienkārši.
Tā to ir iekārtojusi daba un mēs neesam spējīgi to ietekmēt. Ir jāpiekāpjas pārsvara priekšā. Un tas iedod atvieglojumu, tāpat kā izpratne, ka rudenī varam gaidīt ābolu ražu daudz ticamāk, nekā tecināt bērzu sulas. Uzzini dabas “plānus” attiecībā uz sevi un atlaid atbildības un vainas sajūtu par neveiksmēm savā dzīvē!
Patika? Padalies ar citiem:
  •  
  •  
Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com