Panākumu sesija "Turībā"

Biznesa augstskolā Turība 14.aprīlī notika Panākumu sesija, kuras mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar kādu veiksmīgu uzņēmumu, gūstot vairāk informācijas par tā darbību, personālu u.c.

Pēc uzņēmumu apmeklējuma skolēnus Turībā jau gaidīja mūsu šīs dienas lektore – socionikas pasniedzēja un konsultante Evija Jasūna ar lekciju “Kā apzināt un izmantot savas dabas dotās spējas karjeras veidošanā”.

Evija pastāstīja, ka katrs cilvēks piedzimst ar noteiktu raksturu un spējām, savām stiprajām un vājajām rakstura īpašībām saskaņā ar savu tipu – vienu no sešpadsmit iespējamajiem. Socionika ir universāla zinātne. Tā var tikt pielietota ļoti dažādās cilvēka dzīves sfērās – karjeras izvēlē, savstarpējās komunikācijas uzlabošanā, komandas veidošanā, personāla atlasē un personīgajā izaugsmē.

Piederību sociotipam veido 4 iezīmju pretstati: introversija – ekstraversija, sensorika – intuīcija, loģika – ētika, racionalitāte – iracionalitāte. Evija Jasūna savā lekcijā vairāk pastāstīja par katru no šīm iezīmēm, palīdzot ikvienam saprast, kā veidojas cilvēka tips. Uzzinot savu tipu, ir daudz vieglāk saprast un veidot attiecības ar citiem cilvēkiem, kā arī apzināties savas stiprās puses, ko izmantot, veidojot karjeru

Panākumu sesija Turībā. Video.

Patika? Padalies ar citiem:
  •  
  •  
Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com