Lasītāju jautājumiKategorija: AttiecībasAttiecības starp Dimā un Maksimu
info Admin. pajautāja pirms 4 years

Vai var izveidoties romantiskas attiecības starp Dimā (sievieti) un Maksimu (vīrieti)? Kāda ir šo attiecību iespējamā nākotne?

Anna

1 atbildes
info Admin. atbildēja pirms 6 mēn.

Sveika, Anna!
Romantiskas attiecības var izveidoties pilnīgi jebkuru tipu starpā. Dzīve to arī pierāda. Tāpat arī Dimā un Maksims var likties sākotnēji viens otram ļoti pievilcīgi, jo šie tipi atbilst sievišķības un vīrišķības etalonam. Dimā sievietes parasti ir ļoti sievišķīgas, saimnieciskas, bet Maksimi vīrieši ir izteikti skarbi, vēsi, vīrišķīgi.
Tomēr šīs ir asimetriskas, nevienlīdzīgas attiecības. Sākumposmā droši vien tam ir grūti noticēt, visi ceram uz vislabāko attiecībās. Bet šajā konkrētajā gadījumā Dimā ir informācijas pārraidītājs (P), Maksims – tās uztvērējs (u). 
Kopdzīvē šīs attiecības ir smagas. Partnerus šajās attiecībās var dēvēt par izmantotāju un izmantojamo, bet tas ir aizvainojoši.
Ja vien esat pareizi noteikusi tipus, tad es noteikti neieteiktu uzsākt šāda veida attiecības, jo nākotnē tās var ļoti smagi atsaukties uz abu pušu pašvērtējumu, veselību un dzīvi kopumā, jo laimīgo brīžu tādā pārī būs gaužām maz.

 
 

Tava atbilde