Lasītāju jautājumiKategorija: MaksimsKā atšķirt Maksimu no Robespjēra?
Evija Čeprova Admin. pajautāja pirms 7 years

Kā atšķirt Maksimu no Robespjēra?

Laura

3 atbildes
Evija Čeprova Admin. atbildēja pirms 2 years

Manā skatījumā Robespjērs ir tāds smagnēji vīrišķīgs. Runas veids un termini tiek lietoti ļoti gudri. Ja pusi no teiktā es nesaprotu, tad ieskaitu Robespjēros.:) Jo pirmās kvadras valoda, kurai pieder Robespjērs, ir sarežģīta, man nesaprotama.
Ir jāpievērš uzmanība arī acu skatienam. Robespjēram tas būs tāds kā miglains, klejojošs, Maksims skatīsies cieši, caururbjoši.

Anonymous atbildēja pirms 2 years

Robespjērs – intuīts – viņam rodas dažādas idejas, bet Maksimam ideju ir ļoti maz, Robespjērs jūt tendences, bet Makims tādas nejūt. Ģērbšanās stils – sensors Maksimam, cenšas būt lietišķs biežāk, intuita apģērbu jau uzreiz var atšķirt, tam lielu nozīmi piešķir mazāk. Maksima melnā sesnorika – konkrētība, nedaudz var būt agresija. Iesākto lietu noved līdz galam vairāk nekā Robespjērs intuits, kas var nenovest iesāktās lietas. Maksims labs uzraugs, kur jāievēro un jākontrolē izpilde, bet robespjērs nav tik bargs un strikts. Utt. Tie ir tādi mani novērojumi. 

Evija Čeprova Admin. atbildēja pirms 2 years

Es par tām “lietu noved līdz galam” gribu piebilst savu novērojumu. Manuprāt, drīzāk Robespjērs vienkārši neķersies klāt, ja jūt, ka “nevar pacelt”, neinteresē vai bez tā var iztikt. Es vienmēr zinu, ka uz Robespjēru var paļauties, ja kaut kas sarunāts vai apsolīts. Iesāktais tiks pabeigts, izdarīts. Ilgāks ir iešūpošanās un iedrošināšanas process. Maksims tādā ziņā ir apsviedīgāks, drosmīgāks.
Nepabeigšana vairāk tomēr raksturīga iracionālajiem tipiem.

Tava atbilde