Lasītāju jautājumiKategorija: AttiecībasKā sev iestāstīt, ka aktivācijas attiecības ir foršas?
Balzaka Admin. pajautāja pirms 1 year

Kā sev iestāstīt, ka aktivācijas attiecības ir foršas? Iepazīstot savus aktivatorus Draizerus, neredzu neko, kas mani piesaistītu, man viņi drīzāk šķiet auksti un atgrūdoši un tas nenāk par labu manai jau tā sāpīgajai emociju ētikai. Vai vajadzētu vienkārši piespiesties un draudzēties tik ilgi, kamēr iepatīkas?

Tāpat esmu savā tuvā lokā novērojusi četrus aktivatoru pārus (oficiāli tipotus), kas bieži mēdz paust neapmierinātību vienam ar otru, tomēr, jāatzīst, dzīvo ilgi kopā un dzīvē daudz sasniedz.

Balzaka

1 atbildes
info Admin. atbildēja pirms 8 mēn.

Sveika, Balzak!

Piespiest noteikti neko sev nevajag. Atceries, ka ne jau tikai tipā slēpjas visa laime un panākumi, bet cilvēks vienkārši var nepatikt izskata, ķermeņa aromāta vai intelekta dēļ….

Cik es pati esmu satikusi Draizerus, es drīzāk teiktu, ka šie tipi ir piesardzīgi un uzreiz sev klāt nepielaiž, tāpēc, ja spriedums rodas pēc pirmajām 15 minūtēm, tad tik tiešām Draizers var atstāt tādu iespaidu. Bet tāpēc jau mums ir socionika, lai spētu paredzēt uz priekšu.

Man pašai kā Balzakam Draizeri gan ļoti patīk jau gandrīz no pirmā acu skatiena un parasti mums izveidojas siltas un draudzīgas attiecības. Varbūt tas tāpēc, ka es zinu, kādi viņi ir un jau iepriekš zinu, cik forši būs turpmāk:)

Aktivācijas attiecības nemaz nav tik gludas, tāpēc neapmierinātība noteikti var viņu starpā būt, bet es domāju, ka nevajag pārvērtēt nevienas attiecības un tās glorificēt.

Varbūt tie nemaz patiesībā nemaz nav Draizeri, ja reiz tādas sajūtas rodas?

Tava atbilde