Lasītāju jautājumiKategorija: DžeksKā tomēr var pēc iespējas skaidri pārliecināties par Džekiem vai Hakslijiem?
Evija Čeprova Admin. pajautāja pirms 8 years

Pēdējā laikā sastopu vairākus cilvēkus, kas it kā vairāk atbilst Hakslija aprakstam, bet darbojas diezgan loģiskās profesijās kā IT, grāmatvedība vai vadība. Līdz ar to viņi uzvedas vairāk kā Džeki. Vai, savukārt, ļoti smaidīgi un diezgan draudzīgi cilvēki, kas visticamāk ir Džeki. Kā tomēr var pēc iespējas skaidri pārliecināties, kuram tipam viņi pieder – Džekiem vai Hakslijiem? (Un pēc racionalitātes pazīmes arī nevar īsti saprast.) Līdzīga problēma ar Štirlicu sievietēm, kas ir gana smaidīgas un līdzinās Igo. Kā tās droši atšķirt vienu no otras?

Paldies 🙂

Gundega

1 atbildes
Evija Čeprova Admin. atbildēja pirms 4 years

Jā, Džeki ir smaidīgi. Haksliji ir jauki. Man pašai šo tipu atšķiršanai drīzāk ir iekšējā sajūta, attieksme pret konkrēto tipu. Es zinu kā vērtēju vienu un kā oru, un tad šo sajūtu sevī mēģinu noķert. Bet tas katram pašam sevī jāizstrādā un jāsaprot. Tātad sanāk, ka tipoju caur attiecībām. Mati un bārdas. Hakslijam biežāk raksturīgi pagari mati, bārdiņa. Džekus neesmu redzējusi noaugušus. Tad vēl augums. Haksliji ir apaļīgāki, atslābināti. Un vēl – Haklsiji ir sievišķīgie tipi, bet Džeki – vīrišķīgie.
Igo sieviete no Štirlicām ašķiras ar sievišķību. Štirlicas ir vēsākas, attrīgākas, gandrīz vienmēr viņas ir ļoti tievas. Pavisam droši jau nav nekad, bet mēs varam maksimāli pietuvoties.:)

 

Tava atbilde