Lasītāju jautājumiKategorija: SociotipiKuri sociotipi ir slavenākie mūziķi?
Zane pajautāja pirms 1 year

Vienmēr interesējis kuri tipi ir tie, kas ar savu mūziku spēj piepildīt stadionus visā pasaulē! Mūzika un tās gaume ir dažāda, bet kaut kas taču visus māksliniekus vieno?

1 atbildes
Evija Čeprova Admin. atbildēja pirms 1 year

Sveika, Zane!
 
Paldies, ļoti foršs jautājums. Laikam jau tā vajadzētu būt, ka kaut kas māksliniekus vieno, bet es baidos, ka tam īsti nebūs sakara ar socioniku un sociotipiem.
Vispirms jau droši varu teikt, ka neviens socionikas eksperts nav veicis tik apjomīgus pētījumus, lai pirmkārt droši noteiktu tipu cilvēkam, kuru pats dzīvē nav saticis, un otrkārt – izpētītu visus.
Par to var izdarīt tikai pieņēmumus. Piemēram, man ilgu laiku bija pieņēmums, ka Fredijs Merkūrijs ir Hamlets, bet pēc filmas noskatīšanās es vairs par to neesmu tik pārliecināta. Socionikas ekspertu vidū valda vienots viedoklis, ka Elviss Preslijs bija Napoleons, tāpat kā Alla Pugačova.
Pols Makartnijs, iespējams, ir Hakslijs, bet Džons Lenons varbūt bija Donkihots…. Lady Gaga pēc filmas noskatīšanās man atstāja iespaidu, ka ir Gabēns. Bet šīs versijas ir tikai versijas.
Manuprāt, mūziķus vieno degsme un harizma, iedzimts talants, ģenialitāte  – tāds nejaušību un dabas dāsnuma apkopojums. Šiem cilvēkiem vienkārši ir paveicies piedzimt ģeniāli apdāvinātiem. Un tas var notikt ar katru tipu.
 

Tava atbilde